POSLEDNÍ AKTUALITY

25.11.2021 Objednávání klubového merchandaisingu

Klubový merchandising (nejen) jako vánoční dárky více

26.10.2021 Florbalová Národní liga v Bystřici.

7. kolo naši hráči odehráli minulou neděli, když k nám na domácí palubovku přijel tým z Plzně. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Ve 3 minutě první třetiny jsme se dostali do vedení díky brance Marka Garreise. V první třetině jsme vsítili další dvě branky a do šaten jsme odcházeli za stavu 3:0. Ve druhé třetině dorazil na palubovku úplně jiný tým. Plzeň rychle snížila tříbrankový náskok a zápas byl rázem otevřený. Po velmi vyhrocené třetí třetině svítilo na tabuli konečné skoré 5:5. Benešov si tak poprvé v sezoně zahrál prodloužení 3na3. Hektické prodloužení vítěze neurčilo a přišly na řadu nájezdy, kde nakonec byla úspěšnější Plzeň. Z tohoto zápasu jsme získali „pouze“ bod. více

21.10.2021 7. kolo NFL opět v Bystřici!

Žlutomodří za sebou mají vydařený výjezd když z Turnova přivezli proti silnému soupeři všechny body domů. více