Aktuální zprávy SK Florbal Benešov

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
12.4.2019 Společný večer a zakončení sezony – Dorostenky

Je to tady florbalová sezóna je u konce... Poslední turnaj, který se konal 31. 3. 2019 v SH Chýně, byl pro naše děvčata posledním vystoupením v ligové sezóně. Holky přistoupily k turnaji zodpovědně a hned od prvních minut potvrdily roli favorita celé soutěže.  S konečným hvizdem píšťalky posledního zápasu jsme si odvezly 3 vítězství a krásné zakončení sezóny. více

8.4.2019 Mladší žáci – NISA OPEN 2019

Zasílám slibované informace k turnaji v Liberci. více

4.4.2019 Tréninky elévů prodlouženy

Tréninky elévů budou každou středu končit v 19:00. více

3.4.2019 NADSTAVBA DOROST

Na základě letošních výsledků se klukům podařilo ve 2. lize dorostenců postoupit do nadstavbové části.  Do finálové skupiny postoupili TJ Sokol Královské Vinohrady (spolu s námi) a ze druhé skupiny  FBC Draci Říčany a FC Bučis Team. více

2.4.2019 Změny tréninků starších žáků (duben)

V dubnu budou starší žáci trénovat pouze na hale Jiráskova. více

2.4.2019 11. turnaj starších žáků A - sobota 6. 4.

Hala: SH Jiráskova 888 - POŘÁDÁME více 13 komentářů

2.4.2019 11. turnaj Starších žáků B - neděle 7. 4.

Hala: SH Gymnázium Dr. Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 více 30 komentářů

27.3.2019 Nová sezóna, stejné cíle

Do nové sezóny 2018/2019 vstoupil tým mužského áčka SK Florbal Benešov s novým trenérem – Tomášem Marešem, který vystřídal dlouholetého trenéra Martina Mičla. Martine, děkujeme za dlouhodobou spolupráci a přejeme hodně úspěchů u mládežnických týmů SK Florbal Benešov. Sezóna 2018/2019 začala již tradičně na mezinárodním turnaji Czech Open 2018 v Praze. Tohoto turnaje se náš tým účastní už dlouhá léta a hlavním cílem je stmelení týmu a užít si hru před náročným soustředěním. To se také povedlo a tým mohl odcestovat na soustředění do Poniklé. V rámci soustředění se tým zúčastnil turnaje v Semilech, který dokázali naši borci vyhrát. Na soustředění byl angažován kondiční trenér Michal Holánek, který dával hráčům pořádné „kapky“. Soustředění se vydařilo bez zranění a tým ihned z Poniklé odcestoval do Kutné Hory na další přípravný turnaj před sezónou. Na tomto turnaji tým obsadil skvělé třetí místo, když se ve skupině musel poklonit pouze prvoligovému Chomutovu. Benešov poté odehrál zápasy poháru, kde vypadl až se skvělými Českými Budějovicemi. Tento zápas na domácí půdě patřil jistě k nejlepším zápasům, které mohli naši fanoušci shlédnout.

Do mistrovské soutěže šel tým s jednoznačným cílem – postup do Národní ligy. Příprava byla až nad očekávání úspěšná a v týmu vznikla konkurence na všech postech. Benešáci předvedli nevídanou vítěznou sérii vítězství – 15 vítězství v řadě! Náš rozjetý tým dokázal porazit až v šestnáctém kole Start 98 Praha Kunratice B. Dalším historickým momentem byla dohrávka s Kanonýry Kladno B, ve které nastoupil za muže A dlouholetý srdcař SK Florbal Benešov Josef Čížkovský, který je tahounem našeho béčka. Pepčo, pokračuj dál a rozdávej dál radost! Naše družstvo nakonec skončilo na druhé příčce za FC Bučis Team o pouhý jediný bod! Třetí Olymp Florbal získal 39 bodů. Nevídaná dominance obou družstev! Za zmíňku stojí ještě upozornit na fakt, že v tabulce kanadského bodování jsme obsadili první dvě příčky. Konkrétně se jedná o Petra Tůmu (81 bodů) a Ladislava Vorla (74 bodů).

Po skončení základní části začala nadstavbová část, ve které se proti nám postavil Florbal Sokolov! Systém soutěže byl nastaven na dva vítězné zápasy. Z důvodu, že soupeř zvítězil ve své divizní skupině, čekal náš tým trip do Františkových Lázní. Na tento výjezd klub objednal autobus, aby tým měl dostatečnou podporu i v dalekém Karlovarském kraji. Divákům moc děkujeme za podporu, doslova jste nám vytvořili domácí půdu! Série se podařila na výbornou a po vítězstvích 7:1 a 11:3 Benešov mohl oslavit postup do dalšího kola nadstavby, ve kterém čeká naše borce již známý FC Bučis Team!
Série bude hrána na tři vítězné zápasy.

Venkovní zápasy skončily bohužel v neprospěch našeho týmu a FC Bučis Team vybojoval dvě vítězství.

Třetí zápas se odehraje dne 30. 3. 2019 v hale ZŠ Bystřice od 18:00 hodin.

Dámy a pánové, za celou sezónu Vám chceme poděkovat za skvělou podporu jak na hřišti, tak na sociálních sítích, ale nyní už se krájí chleba a jde o postup do Národní ligy!
Prosíme Vás proto, abyste nás podpořili z plných plic v nejdůležitější chvíli sezóny! více

21.3.2019 Další tři vítězství z turnaje dorostenek

Družstvo dorostenek zajíždělo v sobotu 16. 3. 2019 k sedmému a předposlednímu turnaji ve 3. lize dorostenek 3+1 do sportovní haly Unihoc aréna v Praze – Dejvicích s šesti hráčkami do pole a brankářkou. více

17.3.2019 10. turnaj Starších žáků B - neděle 24. 3.

Hala: SH Hořovice, Ke stadionu 1385, Hořovice  268 01 více 15 komentářů

DNES SLAVÍ NAROZENINY

 

Partneři a sponzoři

www.benesov-city.cz

www.benesov-city.cz

www.floorballplayer.net

www.floorballplayer.net

logo.png

https://www.ceskyflorbal.cz/home

https://www.ceskyflorbal.cz/home

středočeský-kraj-logo.jpg

  

ebas_logo.jpg

mšmt.jpg

finpos_logo.jpg

logo_svět_zdraví.png

logo.jpg

metrans_logo_hhla_metrans_cmyk.jpg

 

 

 

Zájem o pojištěníPOZOR: Můžete volit pouze jednou.

Otázka: Zájem o pojištění(celkem 3498 hlasů)

Máte zájem o úrazové pojištění Vašeho dítěte zajíštěné hromadně klubem, s platbou pojistného ve výši max. 750 Kč/ ročně?

vytvořeno pomocí služby rajce.net