Aktuální zprávy SK Florbal Benešov

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
17.9.2019 1. turnaj - Liga starších žáků (sobota 21. 9.)

Hala: SH Jiráskova 888 - POŘÁDÁME více 18 komentářů

28.8.2019 Začátek nové sezóny - mládež

Trénovat začínáme již příští týden. Níže je uveden rozpis tréninků mládežnických kategorií včetně termínu prvního tréninku. více

26.8.2019 Trénink dorostu 26.8. a 28.8.2019

Dorostenci budou trénovat poslední týden v srpnu takto: více

24.8.2019 Poniklá 19 - Den příjezdu

Tak a jsme doma, moc ale opravdu moc jsme se na vás těšili. více

24.8.2019 Slavnostní zahájení sezóny

více

24.8.2019 Poniklá 19 - Ztráty a nálezy

Přivezly děti ze soustředění něco navíc? Nebo vám naopak něco chybí? Nechte vzkaz v diskuzi níže... více 18 komentářů

24.8.2019 Poniklá 19 - Den 8

Ráno nad Poniklou nás přivítalo jasnou oblohou, trošku chladno, ale výběh se setkal s nadšením pro vytrvalostní běh. Švédský stůl na snídani, čaj, káva.
V 9 hodin první parta byla na bumperballu, který jako vždy nezklamal, naopak byl příjemným zpestřením tréninkového procesu. Dopolední trénink na hale a už tu byl oběd.
Po obědě krátký odpočinek a šup na mistrovské turnaje O zlatý pohár báby z Poniklé. Přípravka a elévové hráli ve vysokém tempu, mlži a strži  s dorostem udrželi úroveň utkání.
Po večeři bavila malé florbalisty barevná show, která je provázela celý večer.
Ještě jednou se vyspíme v oblíbené destinaci a zase za rok. více 33 komentářů

22.8.2019 Poniklá 19 - Den 7

Poniklá 2019 je výzvou pro všechny statečné mladé florbalisty s jejich mladými trenéry. Celá Poniklá s obdivem sleduje nasazení všech dotyčných stran. Domoroci jsou vstřícní, směnný obchod s nimi je oboustranně výhodný.
Únava se stupňuje, denní režim však je neměnný a standartní. Makáme, trénujeme tak,aby příští sezona byla úspěšná.
Moc se těšíme domů, protože vás máme rádi milí rodiče.
Dnešek byl dnem vyhlášení výsledků ze všech disciplín.
Zítra odjíždí Vrky pro hokejky do Prahy a Jablonce, které budou odměnou za soutěže, které probíhaji po celou dobu soustředění.
Čeká nás poslední den, kdy trénujeme a hrajeme . více 49 komentářů

22.8.2019 Poniklá 19 - Den 6

Za devatero horami, devatero řekami bylo v Poniklé florbalové soutředění z Benešova. Dnešní den měli účastníci nabitý všemi možnými činnostmi, které nám přinesly spousty radostí. Výčet bude nekonečný: ranní výběh, snídaně, florbalový trénink č. 1, oběd, tetratlon, soutěže - pink ponk, badminton, lukostřelba, petanque, večeře, turistické pochody v teritoriu vesničky z Podkrkonoší. Síly ubývají, ale my všichni se kousneme, to nám věřte. Povinnosti dnešního dne: čištění zubů, výměna triček, spodního prádla atd. dle předem daného klíče.A už zazvonil zvonec a pohádky je konec. A spali a spali a spali. S láskou vaši tréňové více 110 komentářů

21.8.2019 Poniklá 19 - Den 5

Ústřední melodie dnešního dne započala naše zápolení - Skřítkové, Tesaři vylezte z mechu, chopte se nářadí, postavte střechu. Ranní výběh, snidaně, tréninky, svačina , oběd, déšť, polední klid - toť vše dopoledne. Odpoledne přípravný turnaj přípravek a elévů, ml. žáci, st. žáci video a rozbor jednotlivých činností ve florbalovém řemesle. Večer jsme konečně zahájili jednotlivé soutěže o hodnotné ceny. Večerní show je možno shlédnout na videu. Prší, ale nás to nezlomí. Držte nám palce, ubývají síly, přijde nám srabácké vyhlásit na čtvrtek heslo: Koho neuvidíme celý den, vyhrává a dostává medaili. Sportu zdar a florbalu zvlášť. Vaši skvělí trenéři více 40 komentářů