Zpráva ze 7. turnaje - Mladší žáci

30.1.2018

Zpráva ze 7. turnaje - Mladší žáci „A“ – Praha VŠE Na Třebešíně – 20. 1. 2018

Turnaj jsme odehráli ve sportovní hale VŠE v Praze Na Třebešíně. Ačkoli nás organizátoři administrativně přesunuli až do 7. výkonnostního koše, odehráli jsme tři vyrovnané utkání.

SK Florbal Benešov I. – Prague Tigers Striped  3:4  

FC Bučis Team Yellow – Benešov  1:3

SK Florbal Benešov I. – Panthers Praha B  4:3

 

Zpráva ze 7. turnaje - Mladší žáci „B“ – Králův Dvůr – 20 . 1. 2018

Rozlosování nás tentokrát poslalo na cestu do Králova Dvora.

SK Florbal Benešov II. - T.B.C. Králův Dvůr blue 0:8

Jak je již u nás zvykem první zápas nám nevyšel, někteří hráči si mysleli, že jsou ještě v pyžamu v posteli a ne v dresu na hřišti, soupeř byl lepší ve všech aspektech hry a skoré zápasu bylo ještě mírné díky skvělé Terce Podolákové v naší bráně.

SK Florbal Benešov II. - SK Dvojka Praha 1:2

Do druhého zápasu jsme vstoupili jako vyměnění, hráči začali bojovat, čímž soupeři ztěžovali rozehrávku a zakončení. Pramenili z toho i naše šance vstřelit gól, ale z mnoha pokusů se to podařilo pouze Báře Bártové. A když soupeř využil naše zaváhání 30 sekund před koncem zápasu, slavil vítězství on. V tomto zápase ale zaslouží pochvalu celý tým a potlesk rodičů po konci zápasu byl zasloužený.

TJ Lokomotiva Rakovník – SK Florbal Benešov II. 3:2

Třetí zápas jsme již museli zvládnout, a proto v předzápasovém teambuildingu v šatně musela zaznít píseň Karla Gotta „Být stále mlád“. Namotivovalo nás to natolik, že po první půlce jsme prohrávali 0:2, ale po přestávce už mužstvo naplno plnilo pokyny trenéra a po brankách Báry Bártové, Štěpána Žáka a Víta Matuštíka mohla propuknout radost z vítězství jak na hřišti, tak v hledišti.

Konec dobrý všechno dobré. Poslední zápas ukázal, že když chceme, umíme hrát hezký florbal, ale je před námi ještě dlouhá cesta, abychom toto plnili každou minutu zápasu. Děkujeme rodičům za podporu a fandění na turnaji.

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Zpráva ze 7. turnaje - Mladší žáci