Zpráva z 9. turnaje starších žáků A

12.2.2018

Zpráva z 9. turnaje starších žáků A

V sobotu 10. 2. 2018 se odehrálo již 9. kolo ligy starších žáků. „A“ družstvo se tentokrát vydalo k utkáním 4. koše na Děkanku.

Vinou příznivých sněhových podmínek a také chřipkové epidemie se tentokrát sešlo hodně omluvenek a sestava byla notně obměněna. Podpořili nás však mladší žáci a tak jsme na turnaj byli připraveni v dostatečném počtu 10 hráčů do pole a do branky zaskočil Matěj Tichý.

Prvním soupeřem nám byli kluci z T.B.C. Králův Dvůr. Naši borci předvedli jeden z nejlepších výkonů v této sezóně. Nešetřili pohybem, aktivně napadali, s míčkem se nebáli uvolnit a fungovala i kombinace. Soupeře jsme zasypali střelami v poměru 30:5, ale bohužel v koncovce jsme nebyli účinní. Přestože se soupeř jen zřídka dostal za půlku, na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 1:2.

V druhém utkání skupiny jsme prověřili rezervní tým FatPipe Chodov White. Důraznější hra soupeře nám svědčila o poznání méně, ale tentokrát jsme již zakončení zlepšili a soupeře jsme přetlačili 5:3.

V boji o umístění jsme nastoupili proti klukům ze Sokolu Dobříš. Bohužel jsme nedokázali udržet pohyb z dopoledních utkání a přizpůsobili se pasivní neběhavé hře soupeře. Chyběla chuť do větší spolupráce, ať už v útoku, tak při napadání a bránění. Přestože úroveň naší hry poklesla, drželi jsme se celé utkání ve vedení a soupeř několikrát dotahoval. Zvládl to i v poslední minutě a utkání došlo až k nájezdům, ve kterých jsme na rozdíl od minulého kola úspěšní nebyli.

Doufejme, že v příštích kolech dokážeme navázat na výkony z dopoledne a budeme se prezentovat aktivním kolektivním florbalem. Pozitivem tohoto kola byl spolehlivý záskok Matěje Tichého v brance, bezproblémové zapadnutí mladších žáků do sestavy a střelecké probuzení Adama Balíka.

Výsledkový servis

Skupina

SK Florbal Benešov – T.B.C. Králův Dvůr 1:2 (0:2)

SK Florbal Benešov – TJ FatPipe Chodov White 5:3 (2:1)

o 3. místo

SK Florbal Benešov – TJ Sokol Dobříš 5:6 po nájezdech (3:1)

Sestava

Tichý Matěj – Mika, Táborský – Fiala, Fejtek – Švarc Jakub, Balík, Truhelka – Kalenda, Koukol, Filip

 

M.Š.

Florbal Benešov 2020 > Týmy > Starší žáci > Zpráva z 9. turnaje starších žáků A