Zpráva z 8. turnaje Starších žáků "B"

8.2.2018

V sobotu 27.1.2018 se v pražské hale na Třebešíně ve letos poprvé představil benešovský „B“ tým starších žáků v turnaji devátého výkonnostního koše. Družstvo odehrálo na turnaji tradičně 3 zápasy.

Ve skupinové fázi narazili naši hráči na soupeře, se kterými si nedokázali poradit ani v útočné, ale ani v obranné fázi. V zápasech ve skupině neuhrál Benešov ani bod a oběma soupeřům podlehl shodně výsledkem 1-7. Přitom herně oba dva zápasy rozhodně nevypadaly tak jednoznačně. Jenže absolutní střelecká nemohoucnost našich útočících hráčů a občas i smůla a zbrklost na hokejkách rozhodly o tom, že body tentokráte brali soupeři.

V zápase o udržení se ale hráči Benešova představili v podstatně lepším světle. Do zápasu vstoupili s chutí, svižně a důrazně, a navíc se konečně začali proti málo početnému soupeři střelecky prosazovat. Výsledkem bylo poměrně výmluvné, ale naprosto zasloužené poločasové vedení o pět branek. V druhé půli přidali naši hráči jeden a bojovný soupeř dva góly, a tak konečný výsledek zněl 7-3 ve prospěch našeho družstva.

Toto vítězství zajistilo setrvání B-týmu v devátém výkonnostním koši i pro další turnaj. I přes dvě poměrně jasné porážky dává předvedená hra a bojovnost do příštího turnaje naději na posun do vyššího patra.

Výsledkový servis:

skupina

SK Florbal Benešov – Start98 Praha-Kunratice Yellow 1-7 (0-5)

SK Florbal Benešov – Wizards DDM Praha 10 black 1-7 (1-3)

o 5-6 místo

SK Florbal Benešov – FBC Pitbulls Kolín Pitbulláci 7-3 (6-1)

P.V.

Florbal Benešov 2020 > Týmy > Starší žáci > Zpráva z 8. turnaje Starších žáků "B"