Ženy v Berouně vyšly bodově naprázdno

24.3.2014

Druholigové ženy bojují o své bytí a nebytí ve své soutěži, proto potřebují každičký bod. Bohužel, nedělní dvě berounská utkání žádné body nepřinesla.

ilustrační foto

SK Florbal Benešov – FBC Kladno 4:12 (1:4, 3:2, 0:6)

Do benešovské branky v prvním zápase nastoupila nejdříve Slámová, ale ta už v čase 5:36 vytahovala ze své svatyně již čtvrtou přesnou trefu hráček Kladna. V tu chvíli benešovské hráčky zabraly a do druhé minuty srovnaly nejen hru, ale zejména gólový stav.

Bohužel od poloviny zápasu se trefovaly jen soupeřky, a ke změně hry a stavu nepomohlo ani střídání v benešovské bráně. Vrcholem smůly byl pak vlastní gól Benešova.

Góly (asistence) Benešova: Slavíková (Hrabětová), Slavíková (Kalinová), Majerová (Pokorná), Slavíková (Hrabětová)

Slavia VŠ Plzeň – SK Florbal Benešov 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

V druhém zápase bránu Benešova střežila Pazderová, ale jejímu týmu opět utekl začátek zápasu. V polovině druhé třetiny již prohrával 0:4, a i když se benešovská hra poměrně zlepšila, stačilo to pouze ke snížení stavu.

Góly (asistence) Benešova: Dostálová (Pokorná), Nováčková (Dostálová)

Sestava: Slámová, Pazderová – Kalinová, Majerová, Dostálová, Slavíková, Pokorná, Němcová, Nováčková, Dvořáková, Hromasová, Hrabětová

Trenér: Vladimír Suk