Zakončení roku 2016 v podání juniorek

3.1.2017

Turnaj

Dne 17. 12. ukončily rok 2016 naše holky získáním šesti bodů. Upevnily si svou pozici v tabulce na průběžné druhé místo, kde zaostávají o tři body za vedoucí Kutnou Horou.

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU         11:2

První utkání se vyvíjelo již od začátku lépe pro Benešov, který udával i tempo hry.  S tímto týmem se předešlé střety odehrály v dramatické náladě, ovšem tentokrát se soupeř snažil o změnu taktiky a vysunul své útočníky. To nedělalo našemu družstvu problém a dokázalo využívat přečíslení a velké díry v narušené obraně Žďáru. Bohužel několik hráček se zranilo a do dalšího zápasu se nastupovalo v oslabenější sestavě.

Branky (asistence):  M. Hašková (Krčilová), Rákosníková, Balíková (Rákosníková), M. Hašková (Krčilová), Krčilová (A. Hašková), Rákosníková (Maříková), Krčilová (Fischerová), Krčilová, Balíková, Fischerová (Balíková), Fischerová (A. Hašková)

Třetiny: 4:1, 2:0, 5:1

SK FLORBAL BENEŠOV – SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU             5:4

Jednoduše řečeno – infarktové utkání plné zvratů. Namotivované soupeřky nehrály extraligový florbal, jen se dostávaly do příležitostí z přečíslení a breaků. K benešovskému výkonu přispěla i únava, která jako by zamrazila Benešandám nohy. Během jedné minuty prohrávaly naše florbalistky 0:2, ale na konci první třetiny vstřelily kontaktní gól. Během druhé části nedala dvojice Krčilová – M. Hašková soupeřkám šanci a přispěla k navýšení benešovského skóre. Na začátku poslední periody ještě Světlá vyrovnala, jenže v půli vstřelila Denča Fischerová rozhodující gól! V posledních minutách musely florbalistky čelit hře 4 na 6, ale oslabené formace se dokázaly skvěle uvolňovat a kazily rozehrávku protivnic. Juniorky získaly velmi cenné body!!!

Branky (asistence): A. Hašková (M. Hašková), Krčilová (M. Hašková), Krčilová (M. Hašková), Krčilová (M. Hašková), Fischerová

Třetiny:  1:2, 3:1, 1:1

Sestava: Anet Jurásková, Deny Fischerová, Monča Hašková, Míša Rákosníková, Hanča Marková, Áďa Hašková, Natka Maříková, Anička Balíková, Ála Urbanová, Verča Jelínková, Klárka Krčilová

Trenérky: Pája Dvořáková, Léňa Barková

Přátelské utkání

O vánočních prázdninách se se konalo přátelské utkání mezi současnými juniorkami a bývalým kádrem Benešova. Nejprve si společně holky zatrénovaly a následovala hra, kterou o dva góly vyhrály zkušenosti nad mládím. Tečkou bylo poměření sil v nájezdech. Společně strávily hezké florbalové odpoledne a alespoň se částečně zbavily vánočního cukroví.

Všem hráčkám, trenérkám a rozhodčímu (Ondrovi Novotnému) děkujeme za účast!!!