Výsledky mladších žáků z 1. turnaje

23.9.2020

SK Florbal Benešov A, žlutí

Po úvodní výhře nad Black Angels 6:1, prohře proti Prague Tigers a vysoké výhře 13:4 s Mukařovem čekal na benešovské družstvo zatím suverénní a se třemi výhrami favorizovaný tým FbŠ Bohemians Praha. Po skvělém výkonu celého týmu brali domácí bod za remízu 2:2.

V posledním utkání celý tým šlapal jako výborně seřízený stroj a všichni si zaslouží pochvalu, za mimořádný výkon, bojovnost a nasazení.

 

SK Florbal Benešov B, modří - první místo v turnaji

 První turnaj této sezóny zastihl hráče mladších žáků B na domácí palubovce haly ZŠ Jiráskova. Je velice smutné, jak málo hráčů se na domácí turnaj dostavilo. Mnozí navíc bez jakékoli omluvy. Pomoci tedy přišli tři elévové a tři hráči mladších žáků A.

Soupeři přijeli také v pozměněných sestavách a většinou též posíleni o hráče hlavních týmů. Florbalisté Benešova v úvodním utkání zvítězili nad tradičním soupeřem Florbal club Falcon 5:1. Následovala těsná výhra 2:1 proti družstvu Orka Milovice a dvě suverénní vítězství 13:1 (proti SK Dvojka Praha D) a 9:2 (proti TJ Sokol Šestajovice). Čtyři výhry ze čtyř utkání znamenaly první místo v turnaji a postup do druhého koše Přeboru Mladších žáků. Všichni hráči Tom Hejhal, Ráďa Tomis, Tom Bláha, Váša Tůma, Ondra Pěch, Vojta Tůma, Matěj Slaba, David Mohr, Matěj Kupsa i Jirka Hanzal, podali skvělý výkon. V brance navíc výborně zachytala Apolenka Prošková. Celý tým, bez výjimky si zaslouží velkou pochvalu za přístup a nasazení v turnaji.

 mlz.jpg

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Výsledky mladších žáků z 1. turnaje