Veteránům začíná jejich Prague Masters

7.11.2012

Benešovští "Old Boys"  pod názvem "Boca seniors Benešov" vstupují ve čtvrtek 8.11. v 16 hodin do bojů letošního turnaje Prague Masters.

image.aspx.png

 

Top Class Sport Events v rámci své letošní Bohemian Floorball Rhapsody rozezní tento týden poslední díl. Ve čtvrtek 8.11.2012 začíná v Praze největší evropský turnaj pro florbalové veterány - Prague Masters. Stejně tak jako letošní Prague Games a Czech Open přivítá i  Prague Masters rekordní počet týmů. Ve třech kategoriích (Muži 35+, Muži 40+ a Ženy 30+) se proti sobě postaví celkově 55 družstev z 10 evropských zemí. Turnaj chystá již své sedmé pokračování.

Benešovský tým bude bojovat v kategorii 35+ ve skupině C (více na http://praguemasters.cz/cz/tymyrozpisy/tymy-skupiny#M35+), kde je čekají velmi zajímaví soupeři: Nováček české veteránské 1. ligy Draci Dobřany (s těmi se v ligové sezóně Benešov ještě neutkal), dále slovenský tým ze Stupavy a jeden z velkých favoritů a hvězd (nejen) letošního turnaje, švýcarský celek Wiler-Ersigen Tigers. O tom, že půjde o silný celek, svědčí i to, že za něj nastoupí mj. nejen prezident klubu Marcel Siegenthaler, který byl v srpnu nominován do síně slávy Czech Open. ale i dlouholetého český internacionál Radek Sikora.

 Bude se na co těšit a věříme, že si turnaj zcel a jistě užijeme. Držte nám palce!!!

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Veteránům začíná jejich Prague Masters