Veteráni v Hostinném tříbodoví

24.11.2013

Veteráni v sobotu 23.11. dorazili k zápasu na poslední chvíli, přesto bodovali.

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians 10:2 (3:2, 5:0, 2:0)

Obtížná dopravní sitace zapříčinila pozdní příjezd benešovského týmu, který naskočil do zápasu bez rozcvičení a bez rozchytání svého gólmana. To se podepsalo na výkonu žlutomodrých v úvodní třetině.

Benešov sice vedl dvěma góly Balouna 2:0, ale pak polevil, a když si vybral slabší chvilku i brankář Červ, soupeř srovnal stav. Přesto do přestávky šli s náskokem jedné branky veteráni od Konopiště.

O pauze mezi třetinami se část hráčů pověnovala protažení a zahřátí svalů svých i gólmanových, a ve zbytku zápasu již obraz hry vypadal zcela jinak. O svém vítězství Benešov rozhodl v prostředním dějství, když soupeřům nasypal pět branek.

V závěrečné části pak žlutomodří zpečetili své vítězství přidáním dalších dvou gólu a navršení jejich celkového počtu na deset.

Góly (asistence) Benešova: Baloun, Baloun (Dvořák), Zrno (Bernas), Baloun (Dvořák), Čížkovský (Baloun), Baloun, Bernas, Zrno (Dvořák), 2x Zrno (Čížkovský)

SK Florbal Benešov - DDM Stod Pohodový 100D   2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

Proti favorizovanému soupeři mohl Benešov jen překvapit. Dvě třetiny držel krok, v závěrečné části však již kralovali hráči ze západních Čech.

Úvodní gól padl již po 29 vteřinách utkání a to do sítě Benešova, kdy benešovský obránce dokonale namazal soupeři nepřesnou přihrávkou. Benešov srovnal střelou Čížkovského, ale Stod se opět ujal vedení. Žlutomodrým se podařilo ještě jednou srovnat po přesném zásahu Bernase, ale pak se již trefoval jen soupeř.

Pěkné utkání si určitě užily oba dva týmy.

Góly (asistence) Benešova: Čížkovský (Baloun), Bernas (Čížkovský)

Sestava Benešova: Červ - Podhola, Fifka, Holinka - Bernas, Zrno, Čížkovský, Baloun, Dvořák