Úspěšný start Dorostenek do nové sezóny

7.10.2014

V sobotu  4. 10. 2014 zahájilo naše florbalové družstvo dívek další sezónu v nové věkové kategorii dorostenek.V základní části se bude potkávat s týmy z Prahy, Středočeského kraje a Hradce Králové. Naše florbalové kroky (a především góly) poprvé putovaly do Mladé Boleslavi, kde jsme se střetli s Florbalovou akademií Mladá Boleslav – B a jedním z nejlepších týmů u nás Herbadentem Praha.

SK FLORBAL BENEŠOV – FLORBAL. AKADEMIE MLADÁ BOLESLAV – B             12:4

Do prvního zápasu proti Mladé Boleslavi jsme nastupovali s velkým nadšením, ale zároveň i s obavou, jaká bude nastavena herní obtížnost. Po dvou inkasovaných gólech v úvodu zápasu jsme začali naší hru zlepšovat a do konce prví třetiny jsme srovnali na 2:2. Druhá třetina zápasu byla jen v naší režii. Náš náskok se zvětšil o osm bodů. V poslední části bylo skóre opět vyrovnané stejně jako v první, takže jsme nakonec zvítězili 12:4.

Branky (asistence) Benešova: Hašková, Fischerová (M. Hašková), Fischerová (M. Hašková), Krčilová (Marková), Šimoníková (M. Hašková), M. Hašková (Šimoníková), Šimoníková (Z. Hašková), M. Hašková (Fischerová), Krčilová (Ptáčníková), M. Hašková, M. Hašková (Šimoníková), Urbanová (Krčilová), M. Hašková (Šimoníková)

Třetiny: 2:2, 8:0, 2:2

SK FLORBAL BENEŠOV – HERBADENT PRAHA 11 SJM     8:1

Druhý zápas nám přinesl mnohem těžšího soupeře. Našim cílem však nebylo vyhrát, ale udržet krok s jejich hrou a vydat ze sebe maximum. Už v prvních pěti minutách jsme dali dva góly, což náš neuvěřitelně nabudilo. V polovině druhé třetiny jsme přidali další dvě branky a ikdyž nám byla jedna střelena, naše spoluhráčka dokázala o pět sekund později střelit již náš třetí gól této třetiny. V poslední části jsme jako bonus přidali tři góly. Euforie po tomto zápasu byla obrovská. Měli jsme opravdovou radost ze zaslouženého vítězství. Musíme ale přiznat, že soupeř byl technicky výborný, ale naše bojovnost a chuť změřit síly s tak dobrým týmem byla zřejmě silnější.

Branky (asistence) Benešova:Ptáčníková (M. Hašková), Krčilová (M. Hašková), Krčilová (M. Hašková), M. Hašková (Šimoníková), Krčilová , Šimoníková (Jurásková), Krčilová, Krčilová (M. Hašková), vlastní gól

Třetiny: 2:0, 3:1, 3:0

Sestava:Tereza Navrátilová, Aneta Jurásková, Denisa Fischerová, Monika Hašková, Zdeňka Hašková, Michaela Ptáčníková, Hana Marková, Natálie Maříková, Karolína Šimoníková, Alena Urbanová, Veronika Jelínková, Klára Krčilová