Tak je to tady, jde o všechno!!

1.3.2022

V play-off jsme již odehráli se soupeřem z Plzně dvě utkání, které jsme vždy prohráli pouze o jednu branku..utkání jsou více než vyrovnané.

První utkání, v sobotu, jsme prohráli poměrem 6:5.

Komentář trenéra SK Florbal Benešov: Zápas, který ukázal, jak má vypadat play-off. Série teprve začíná, budeme se těšit na zítřek.

Druhé, nedělní utkání bylo již od samého počátku velmi nervózní a dlouho se čekalo na první branku..ta přišla až ve druhé třetině, když Plzeň proměnila samostatný nájezd. Borci z Benešova se dokázali prosadit až v závěrečné třetině a i přes stupňující se výkon, bohužel odcházeli jako poraženi. Celkové skóre bylo v konečné podobě 3:2 pro domácí.

Komentář trenéra SK Florbal Benešov: Opět skvělý zápas, který se musel líbit výborným divákům na obou stranách, oba brankáři zachytali výborně, neproměnili jsme nájezd, využili jsme málo přesilových her, to nám chybělo k tomu aby jsme vyhráli. Těšíme se na příští týden na naší domácí palubovku.

Na série prohráváme 2:0, ale rozhodně nic nevzdáváme a budeme bojovat do poslední minuty.

K otočení celkové série můžete pomoct i vy, fanoušci!

Přijď nás podpořit na domácí palubovku v sobotu 5.3 od 16:00! Vytvoř parádní atmosféru