Starší žákyně si nepřipsaly žádné body

2.11.2014

25. 10. odehrály holky ze starších žákyň další dva zápasy. V Kunraticích hrály proti lépe postaveným týmům v tabulce, i tak měly šanci, avšak nehrály úplně podle jejich představ, takže přivezly domů dvě prohry.

SK FLORBAL BENEŠOV – BLACK ANGELS                              1:8

První zápas byl ten slabší. Od samého začátku měl soupeř na vrch. Prohazoval míčky na benešovskou polovinu a hřiště a hráčky z Benešova si neuhlídaly tyto nahrávky, z tohodocházelok přečíslení a tím i inkasované góly. Po hřišti se dívky nepohybovaly dostatečně rychle a ani moc střel nevyslaly na soupeřovu bránu. Prohrály tedy s rozdílem sedmi gólů.

Branky (asistence):Bindlová

Třetiny:0:3, 0:3, 1:2

SK FLORBAL BENEŠOV – FBŠ BOHEMIANS                          3:6

Druhý zápas začal nadějněji a i herně se naše starší žákyně zlepšily. První třetinu vyhrály 3:2, ale soupeř je v průběhu druhé části dostihl a i přestřílel. Inkasované branky v třetí třetině jen narůstaly a nakonec holky podlehly i tomuto týmu, ikdyž měly dobře našlápnuto. Byl to vypjatý souboj a psychika hráčů má také vliv na hru.

My však holkám držíme palce do dalších už určitě úspěšných zápasů !

Branky (asistence): T. Šimoníková (M. Hašková), Kaprálková (K. Šimoníková),Kaprálková (Hlaváčková)

Třetiny: 3:1, 0:2, 0:2

Sestava: Tereza Navrátilová, Michaela Hašková, Anna Balíková, Tereza Šimoníková, Zdeňka Hašková, Aneta Hlaváčková, Adéla Kaprálková, Karolína Šimoníková, Kateřina Filipová, Aneta Jurásková, Michaela Bindlová