Společný večer a zakončení sezony – Dorostenky

12.4.2019

Je to tady florbalová sezóna je u konce... Poslední turnaj, který se konal 31. 3. 2019 v SH Chýně, byl pro naše děvčata posledním vystoupením v ligové sezóně. Holky přistoupily k turnaji zodpovědně a hned od prvních minut potvrdily roli favorita celé soutěže.  S konečným hvizdem píšťalky posledního zápasu jsme si odvezly 3 vítězství a krásné zakončení sezóny.

Děvčata celou sezónu bojovala ve 3. lize dorostenek 3+1. Z 24 zápasu si na svoje konto připsaly pouze jednu prohru a zbylé zápasy ovládly ve svůj prospěch (pozn. získaly 69 bodů ze 72 možných). V průběhu sezóny se do týmu přidaly nové hráčky a v nadcházející ligové sezóně budou moc nastupovat i ročníky  2006. Tým dorostenek se rozšíří na 13 hráček a v sezóně 2019/2020 budeme nastupovat v 2. nebo 1. lize dorostenek v systému 5+1.

Zakončení sezóny a poděkování hráčkám se uskutečnilo v pátek 5. 4. 2019 v Bystřické hasičárně. Proběhla zde společná večeře a ocenění nejen hráček, které nastupovaly v ligových zápasech, ale i těch, kteří bohužel svým věkem nemohly hrát za dorostenky.

Skoro celý měsíc duben bude patřit v našem případě k odpočinku. Hned 29. 4. 2019 nám začíná letní příprava s vidinou velkého úsilí, které je nezbytné, aby se holky připravily na vstup do letních turnajů, soustředění a hlavně do ligové sezóny.

Další informace o průběhu letní přípravy (duben až srpne) budou vloženy později.

Slovo trenérky:  Nejprve bych chtěla poděkovat všem hráčkám, za jejich oddanost, píli, úsilí a nadšení pro florbal, ale také za jejich „pot a krev“ nejen na zápasech, ale hlavně o trénincích, kterou projevovaly po celou sezónu. Byla to krásná sezóna, která přinesla plno zkušeností a zábavy. Ráda bych také poděkovala všem rodičům, kteří s námi jezdili a podporovali nás, jelikož bez nich by to nešlo.

 

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Společný večer a zakončení sezony – Dorostenky