Šest bodů pro juniorky!

14.12.2016

O Stříbrné neděli přivezly naše hráčky maximální počet bodů z dalekého Týnu nad Vltavou. Čekal na ně papírově slabší soupeř, a tak se mohly formovat různé možnosti postavení hráček a pětek. Před posledním turnajem v roce 2016 jim patří druhé místo v tabulce, kde zaostávají o tři body za překvapením skupiny - Kutnou Horou, která předvádí tuto sezónu stabilní a přesvědčivé výkony.

SK FLORBAL BENEŠOV – BANEAS FLORBAL SOBĚSLAV   10:2

První utkání bylo naprosto v režii Středočešek! I když se na první branku čekalo až do jedenácté minuty, během třetin docházelo ke vstřelení branek třeba tři střídání za sebou. Zbytečnými chybami v obraně inkasoval Benešov dva góly, ovšem to na skóre nehrálo roli. Mohl tak šetřit drahocenné síly na další souboj.

Branky (asistence):  Šimoníková (Fischerová), M. Hašková (Krčilová), Balíková (Urbanová), A. Hašková (Marková), Krčilová (M. Hašková), M. Hašková (Krčilová), Maříková (Urbanová), M. Hašková (Krčilová), Šimoníková (Urbanová), Balíková (Fischerová)

Třetiny: 4:0, 2:1, 4:1

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          9:6

Při prvním střetu s tímto týmem měly Benešandy, alespoň ze začátku, plné ruce práce a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Nejprve vedly 2:0, ale už na konci první periody svítil stav 2:3 pro Žďár. V druhé části hry za to holky vzaly a vyhrály tento úsek 4:1, který rozhodl. V poslední třetině už ani jeden tým neměl dostatek sil k navýšení skóre. Soupeřky se dostávaly v zápase na benešovskou polovinu hřiště především z breaků.

Musím vyzdvihnout výkon náhradní gólmanky Deny Fischerová. V prvním utkání se stálice v brance Anet Jurásková zranila a Deny ji bez váhání a spolehlivě zastoupila!

Dále skvělou formu předvedla Monča Hašková, již zakončovala po nahrávkách od Klárky Krčilové a z první formace to zase byla Kája Šimoníková!

Branky (asistence): Rákosníková (Šimoníková), Krčilová (A. Hašková), M. Hašková (Krčilová), Šimoníková, M. Hašková (Krčilová), A. Hašková (M. Hašková), M. Hašková, Rákosníková (Šimoníková), M. Hašková (A. Hašková)

Třetiny: 2:3, 4:1, 3:2

Sestava: Anet Jurásková, Deny Fischerová, Monča Hašková, Míša Rákosníková, Hanča Marková, Áďa Hašková, Natka Maříková, Anička Balíková, Kája Šimoníková, Ála Urbanová, Verča Jelínková, Klárka Krčilová

Trenérky: Léňa Barková

Komentář trenérek: „V prvním utkání jsme předváděli přesně takovou hru, jakou jsme chtěli. I hráčky, které hrály na jiných pozicích než obvykle, podaly skvělý výkon a dokázaly, že neumí hrát pouze na "své" pozici, ale v případě nutnosti zaskočí i na pozici jiné. A to dokázala v druhém zápase hlavně Denča Fischerová, která zaskočila dokonce na pozici gólmanské. V některých okamžicích druhého zápasu jsme přizpůsobili naši hru hře soupeře, který hlavně v poslední třetině dobře napadal naši rozehrávku. I přes to jsme dokázali svou hru uklidnit a zápas dovést do vítězného konce. Všem děvčatům za předvedenou hru děkuji.“

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Šest bodů pro juniorky!