ROZJETÝ DÍVČÍ JUNIORSKÝ TÝM MÁ DALŠÍCH 6 BODŮ DOMA

5.11.2017

V neděli 29. 10. se naše juniorky vydaly do Kladna, kde se potkal se slabším týmem tabulky TJ PLAMEN CHODOV a již podruhé měly holky „tu čest“ s pražskými BLACK ANGELS.

SK FLORBAL BENEŠOV – TJ PLAMEN CHODOV:

Ačkoliv byl tento tým považován za snadného soupeře, holky nechtěly nic podcenit a hned na začátku utkání nedávaly soupeřkám moc prostoru na jejich hru a během prvních 10ti minut vedly 3:0. Do konce první třetiny přidaly ještě další dva góly a navýšily tak vedení na 5:0. To samé se podařilo i ve druhé třetině, která byla opět v režii našeho týmu a na jejímž konci byl stav utkání už 10:0.
Ovšem tak, jak se první a druhá třetina povedla, se třetí třetina nepovedla skoro vůbec. Soupeřky měly mnohem více šancí, které se jim i dvakrát podařilo proměnit. Samozřejmě holky nechtěly dovolit, aby tuto třetinu prohrály, když už neudržely čisté konto, a proto také ještě přidaly aspoň ty 2 góly. Každopádně, i když byl konec zápasu takový menší „zkrat“, konečný výsledek je velmi
dobrý a to 12:2.

Góly (asistence): Kája Šimoníková (Alča Urbanová), Alča Urbanová, Anička Balíková (Zdenča Hašková), Anička Balíková (Kája Šimoníková), Monča Hašková (Klárka Krčilová), Terka Šimoníková (Anička Balíková), Terka Šimoníková (Anička Balíková), Terka Šimoníková (Alča Urbanová), Kája Šimoníková, Monča Hašková (Klárka Krčilová), Kája Šimoníková (Klárka Krčilová), Klárka Krčilová (Terka Šimoníková)

BLACK ANGELS – SK FLORBAL BENEŠOV:

Jak už bylo zmíněno, s tímto týmem už se holky tuto sezonu setkaly podruhé a podruhé jim uštědřily porážku. Bylo jasné, že toto utkání už nebude tak „ízy“ jako to předchozí, ale právě proto se do něj holky vrhly s ještě větším odhodláním a bojovností. A i když to byly protihráčky, kdo otevřel skóre, první třetina končila za stavu 1:1. Ve druhé třetině to bylo horší. Soupeř se dostával do nebezpečných šancí, které se nám sice dařily likvidovat, i tak ale dopadla druhá třetina lépe pro pražský celek, tedy 1:0. Ve třetí třetině se naštěstí Benešov vzpamatoval, začal více kombinovat a i přes nepříjemnost v průběhu posledních několika minut, kdy byla zraněna benešovská kapitánka, nastřílel hned 5 branek, zatímco soupeř přidal už jen 1 gól. Konečné skóre zápasu bylo tedy 3:6.

Góly (asistence): Klárka Krčilová, Alča Urbanová (Monča Hašková), Monča Hašková (Kája Šimoníková), Terka Šimoníková (Kája Šimoníková), Terka Šimoníková, Kája Šimoníková

Gratulujeme k získání dalších 6ti bodů a doufáme, že takto povedené budou i zápasy, které juniorky odehrají 11. 11. v Bystřici.

Velké poděkování patří Vláďovi Sukovi za vedení týmu!

Sestava: Áďa Hašková – Natty Maříková, Kája Šimoníková, Verča Jelínková – Monča Hašková, Klárka Krčilová, Zdenča Hašková – Terka Šimoníková, Alča Urbanová, Anička Balíková

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > ROZJETÝ DÍVČÍ JUNIORSKÝ TÝM MÁ DALŠÍCH 6 BODŮ DOMA