První utkání Starších žákyň v nové sezóně

19.10.2014

Dne 11. 10. zahájilo družstvo starších žákyň další sezónu v staronové sestavě. První kolo, které se odehrálo v Praze, nedopadlo příliš podle jejich představ, avšak holky se snažily a přivezly nakonecdomůicenné body.

SK FLORBAL BENEŠOV – FLORBALOVÁ AKADEMIE MLADÁ BOLESLAV                   2:7

První zápas holkám přichystal těžšího soupeře. V první třetině byly Benešovu inkasované dvě branky. V další části hry, jsme hned na začátku po 22 sekundách opět dostalygóla. Naděje svitla po brance v druhé minutě, kterou holky proměnily, ovšem vzápětí po několika sekundách náš tým znovu inkasoval branku. Od té chvíle byla hra v režii Mladé Boleslavi a nakonec dívky podlehly tomuto soupeři 2:7.

Branky (asistence):Ptáčníková (K. Šimoníková), K. Šimoníková (Ptáčníková)

Třetiny:0:2, 1:4, 1:3

SK FLORBAL BENEŠOV – KS DVOJKA PRAHA                      12:2

Druhý zápas se vyvíjel lepé pro Benešovský tým. První i druhá třetina byla jen v režii benešovských, kdy se dokázalo prosadit spoustu hráček nejen ze střelecké pozice, ale i při asistencích, a ikdyž nám byly v druhé třetině inkasované dvě branky, stále jsme měli příjemný náskok pro hru. Třetí třetina se odehrála už bez změny skóre, takže náš tým vyhrál.

Branky (asistence):Ptáčníková (Bindlová), Bindlová, M. Hašková (Hlaváčková), Ptáčníková (Filipová), K. Šimoníková (Kaprálková), Podoláková (K. Šimoníková), M. Hašková (Balíková), K. Šimoníková (Ptáčníková), M. Hašková, K. Šimoníková, Z. Hašková (Soukupová), Balíková (Bindlová), Balíková (Z. Hašková)

Třetiny:  4:0, 8:2, 0:0

Sestava: Tereza Navrátilová, Michaela Hašková, Anna Balíková, Zdeňka Hašková, Tereza Šimoníková, Michaela Ptáčníková, Aneta Hlaváčková, EliškaPodoláková,Kateřina Soukupová, Adéla Kaprálková, Karolína Šimoníková, Kateřina Filipová, Michaela Bindlová