PŘEHLED VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ #21

2.3.2018

PŘEHLED VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ #21

O víkendu 3.-4.3.2018 odehrají další utkání naše týmy.

 

V sobotu 3.3.

-          Dorostence čekají zápasy na Vinohradech a zde se střetnou s TJ Sokol Královské Vinohrady a Technology Florbal MB Black.

-          Mladší žáky I. čekají další dva zápasy v Benešově v hale BIOS. Zde odehrají zápasy s týmy zucastnise.cz Tatran Střešovice, DDM Horní Počernice ORKA a ACEMA Sparta Praha BLACK.

-           Áčko mužů vyjede ke svému zápasu do haly v Čakovicích a zde se utká s týmem BLACK ANGELS "B" BENFICA.

V neděli 4.3.

-          Naše ženy odehrají další tři utkání na domácí palubovce haly ZŠ Jiráskova. Zde se střetnou s FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky, BLACK ANGELS a FbC Plzeň.

-          Juniorky vyrazí k jednomu utkání do haly TJ Radlice. Zde se utkají s týmem TJ Plamen Chodov.

-    Muže "A" čeká poslední zápas sezóny v Mladé Boleslavi a to s týmem Florbalová akademie MB "A".

-          Veteráni vyrazí ke svým zápasům do Liberce. Změří síly s týmem Florbal Ústí a Florbalová akademie MB – Tull. Dew.

-          Mladší žáci II. Čeká výjezd k zápasům do Kostelce nad Černými lesy. Utkají se s TJ Sokol Mukařov, FBC STŘELCI UNHOŠŤ a SK Alien Nation Dobřichovice.

-          Přípravka I. Odehraje své utkání v Čelákovicích a změří síly s BLACK ANGELS 2009 a Floorball Club FALCON black.

-          Přípravka II. Čeká výjezd do haly ZŠ Zeleneč. Utkají se s týmy OpenCamps Tatran Střešovice, Floorball Club FALCON blue a Florbalová akademie MB- Skalsko.

 

Přijeďte se na naše týmy podívat a podpořit je za dobrýmy výsledky!

 

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > PŘEHLED VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ #21