Poniklá 2023 - den pátý

9.8.2023

Vypadá to, že se nám po delší době začíná počasí lepšit. Tak to alespoň vypadalo na začátku pátého dne. Výběh jsme dnes uskutečnili, i když ve zkrácené verzi. Vybíhalo se jako obvykle, ale doběhlo se jen na koupaliště a zpět. Jako první doběhl Matěj Kupsa, druhý byl Lukáš Vojta, třetí místo bral Jirka Hanzal. Mezi dívkami nejlépe dopadla Tonička Pivoňková, konkrétně na 21. místě.

Následovala snídaně a po ní dopolední tréninky ve velké a protažení v malé hale. Tým modrých se ještě vypravil na fotbalové hřiště. Původně zamýšlená procházka skončila nakonec soutěží na zdejší hasičské závodní dráze. Všichni borci byli pochváleni za skvělé časy a velké nasazení.

Tým kuchařek nám k obědu připravil zeleninový vývar a kuřecí plátek na paprice s rýží. Aby si Beneborci řádně odpočinuli, byl naordinován polední klid. Hrály se karty, Beng, anebo se jen tak odpočívalo.

Odpolední program byl následující: Velká hala, malá hala a program venku. Družstvo nejstarších, žlutí, šli na fotbalové hřiště. Zde hráli míčové hry a poměřili síly v discgolfu. Modří, převážně složeni z mladších žáků se vydali na fotbalové hřiště též. Na tartanovém povrchu si zahráli na „rybáře“, „ocásky“ a „na mrazíka“. Ještě tady byla poslední skupina, starších Beneborců a Ti se šli vykoupat. Upozorňuji, že dnes bylo v Poniklé deset stupňů celsia. Tým zelených, převážně složen z dívek, se vydal na hřiště také. Původní plán byl jít na hřiště fotbalové. Ovšem všichni skončili na hřišti dětském, před zdejší školou. Hádanku dnešního dne, na obecní kameru předváděli zelení. Vlak v jejich provedení byl uhodnut rekordně rychle. Jelikož hádanku uhodla paní Mašková, maminka jedné ze členek týmu, každému z družstva zelených, tedy cinkli hned dva čtvrťáky.

Večeře pro nás nachystaná, tak, jako vždy ve výborné kvalitě. Tentokrát pro nás připraven zeleninový salát s těstovinami.

Během nástupu následovalo zhodnocení dne, rozdání čtvrťáků za aktivity během dne, výběh a básničky. Pak už jen kino (dnes dávali „Dvojku Šreka“) anebo florbalové blbnutí ve velké hale.

Rozbíhají se nám také sportovní hry. Stolní tenis už je rozehrán a ještě nás čeká badminton, discgolf, lukostřelba a král sportů tetrathlon.

Ještě musím dodat, že byly na web přidány fotografie z prvního a druhého dne.

 

 

 

Zoom gallery

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Otázka číslo 5

  Trenéři Kolik dveří má celkově areál školy.

  • Trenéři Máme tu vyhodnocení otázky číslo 5. Celkem je v areálu školy v Poniklé 94 dveří. Triko v barvách letošního soustředění tedy vyhrává Tomáš Brejla. Moc gratulujeme!!!

   • Tomáš Brejla Moc děkuji a zdravíme do Poniklé. A prosba zda by to bylo možné a byla by velikost xl byl bych vděčný 😁

   • Tomáš Brejla Moc děkuji a zdravíme do Poniklé. A prosba údy by to bylo možné a byla by velikost xl byl bych vděčný 😁

    • Tomáš Brejla Chyba překlep (údy) zda by😁😁😁

  • Tomáš Brejla Tak můj tip je 96 dveří..

  • Monika Brejlova Můj odhad je 75 dveří.

  • Kateřina Bychlová Zkusíme 153 😉

  • Kupsová Andrea Můj odhad je 193 dveří a Karolíny odhad je 200.
   Mějte se hezky , všechny zdravíme, děkujeme

  • Lída Mašková Zdravíme do Poniklé.Tak dnešní tip bude zase čistě náhodný .Zkusíme tedy 83 dveří.

  • Šebková B. Ahoj! Já si zkusím tipnout 110 dveří:)

  • Kaiserová Petra Ahojky všichni, můj tip je 117 dveří. Velká gratulace mé sestře k výhře a Milošovi děkuji, udělali jste mi radost. Mějte se krásně.

  • Lucie Tůmová Ahoj všem,myslím si, že se ve škole otvírá a zavírá 125 dveří 🚪🔐

  • Petra Huptysova Hodim náhodný typ 36

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Poniklá 2023 - den pátý