Poniklá 2022 - Den pátý

16.8.2022

Poniklá 2022 - Den pátý

Už dnešní probuzení do nádherně vysvíceného sluncem zalitého dne bylo něčím výjimečné. Znáte to, takové to divné šimrání v podbřišku a tak podobně…

Den, kdy se láme náš pobyt v Poniklé vejpůl, už sám o sobě značí jistou jinakost. Nevím, co šimralo Miloše v podbříšku nebo někde jinde, ale na výběhu obut do běžeckých bot, které možná poprvé okusily váhu jeho kroku a chuť asfaltu, vyrazil na výběh. Dal to, a ještě stihl předběhnout pár borců, kteří si ani neškrtli při držení jeho tempa. RESPEKT!!!

Na snídani obligátní zácpa, kalamita prostě D1 s D5 a D3 v jednom. Na nás se jen tak tak dostalo, ale kuchařinky hlásily došlo tohle, došlo tuto a na tohle už nemáme kalkulaci….

Ale i trenéři do svých útrob nasoukali, co se dalo, a už v 8:45 pádili na velkou halu odšpuntovat dnešní tréninkovou porci cvičení, soutěží  a vůbec všeobecného florbalování.

Dnešek byl vůbec plný soutěží opepřených možností získat poniklák. Tak se stalo, že trenéři vyzvali děti ve fotbalu, co naplat mládí vpřed a trestných dvanáct bazénů za prohru jim odebralo další sílu.

Dopoledne uteklo jak voda z bazénu, kde se naši borci dnes rachtali dosyta. K obědu se hnali jak splašeni, až se kuchařinky museli zavřít a odvolávajíc se na všelijakou havěť vlétající zbůhdarma otevřenými dveřmi, odehnali dav za dveře jídelny.

Už dopolední odér linoucí z kuchyně sliboval velkou dobrotu a opravdu. Dnes jsme měli dukátové buchtičky se šódó, ale ty byly… Napečeno jich bylo tolik, že zbylo i ke kafi na svačinu, ale ani děti nezahálely. Jako syslíci měly plné pusy a vybíhaly  ze dveří cestou na bazén.

Další fotbalové turnaje, pak protažení v malé tělocvičně, aktivní odpočinek v hale, partička karet, pokru, přátelské dovádění a co je hlavní, všichni spolu jsou perfektní parta. Pomáhají si, jako mušketýři bojují jeden za všechny a všichni za jednoho.

Trenéři se čtvrtý den domluvili na vzájemném zápasu. Na to hned reagoval Mára vypsáním kurzu na první gól, počet vstřelených branek a výhru. Týmy si vymodelovali kluci pavlíčkovic. Tým A měl na starosti Honza a tým B zase Vojta.

Ještě nás čekala večeře jakou svět neviděl. Šunkafleky od našich mystriň kuchařského řemesla neměly chybu. Než si nejeden strávník vychutnal svou porci a zatoužil po nášupu, už bylo prostě pozdě. Ale nedávná svačina a večerní druhá večeře nikoho nenechala o hladu.

Nástup už začínal o něco dříve, jeho součástí se tradičně stala dražba klubových triček, hrnečků, lampiček, minitriček, náramků a tak podobně. Rozdání ponikláků  všem, co si to dnes zasloužili, doplnil jen obdarovaný Jáchym Šremer k jeho dnešnímu svátku. Banka vypsala sázkové kurzy na večerní turnaj a hned přijímala sázky.

Pořád se nám trenérům zdálo, že to není zrovna dobrý nápad, ale což je to prča néé.

Tak proti sobě nastoupili tým A:

Miloš V. ml., Ápa Prošková (G), Luboš, Michal Š., Libor, Sára, Luky B. pod vedením Honzy Pavlíčka

Tým B v sestavě:

Michal V., Filip N., Miloš V. st., Michal S., Pavel V., Michal V., Vašek T. pod vedením Vojty Pavlíčka.

Dopadlo to víc než dobře, nikdo se nezranil, nikdo neodpadl před závěrečným hvizdem, nikdo nebyl vyloučen, ale co si všichni dopřáli měrou vrchovatou byla sranda a výtečný sportovní výkon, který týmu A zaručili výhru 5:4.

Ještě dekorování haly značkami ohraničujícími badmintonové hřiště na finální soutěže, ustanovení zítřejšího timetablu a fertik, hajany.

Držte s námi basu, od zítra se rozjedou soutěže v badmintonu, petanque, diskgolf (hod na dálku a na přesnost), ping pong, lukostřelba, bang!, tetrathlon, lov perel atp.

Je toho spousty tak sledujte web, bude tam další zapeklitá soutěžní otázka o klubové tričko a tak vůbec podporujte nás všude, kde se dá.

 

FOTKY

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Otázka č.5

  Trenéři Dnešní otázka v pořadí 5. se váže k rannímu výběhu.
  Jaký čas měl Miloš Vojtíšek starší při doběhu?

  • Lucie Pazourová Ahoj všem tady i v dálce v Poniklé. Dnes jsem nestihla tipovat, ale mám přečteno a prohlídnuto :-) opět díky vám trenéři nejvíc! Péťo, vše nejlepší k svátku. Andrej a Tome gratulace k výhře. Tak zase zítra. Dobrou noc.

  • Míša Nováková Tak můj dnešní poslední tip je 28 min 49 s. Mějte se, jste fakt báječní......:):):)

  • Tomáš Prošek Tak sláva!!!! Je ve vodě. S tím tričkem to jsou jen takové silácké řeči, aby holky nepoznaly, že se na něj třesu. Mám je všechny samozřejmě zarámované v posilovně na zdi hned vedle dresů Realu, Barcelony, Arsenalu, Bayernu a SK Florbal Benešov. Pokaždé když večer dřu, tak si je hrdě prohlížím. Zapomněl jsem popřát Petře a přeje i Andrea. Vše nejlepší k svátku. Milošův čas je 23,33.

   • Trenéři Strejdo Prošku, herecké nadání v tomto klanu se nezapře. Jedinci tohoto druhu dokáží celé dny koukat na sklo podsvícené fluerescenční vrstvou ze vzácného Elfského prachu.
    Možná proto Proškovi a možná proto mají sklony si počkat na vhodnou chvíli a vyřknout neřečené, napsat nepsané a jen ti nejlepší zahrát neuvěřítelně uvěřitelnou etydu.
    Tleskáne, tleskáme ve stoje.
    Co naplat, skláníme se nad tímto nadáním a udělujeme řád trička ponikelského. Noste jej hrdě , pyšně jej předvádějte na frajplacích celé šíré domoviny. ANO, ANO ty jsi VYHRÁL!!!!!
    Uhodls to úúúúúúúúúúúúplně přesně!!!
    Miloš Vojtíšek doběhl časem 23,33 sec. a tím stanovil svůj osobní rekord.
    Děkujeme všem za tipy a těšte se na další obzvlášť vypečenou otázku. Už bohužel šestou. Čus, bus, bambus...

    • Kupsova Andrea Jooooo, super, velká gratulace strejdo Prošku. 👍👍👍
     Diky trenéři, těšíme se na další otázku. Dobrou všem 🖐️

   • Trenér Holky drží při sobě. Dokonce Ápu učesali před plaváním. Holky forever🤗💐 a dnes Petry zvlášť. Vše nejlepší všem Petrám🥂

  • Olča Mokošová Pořád je Miloš stará škola a ta ví, jak si rozvrnout síly... tak bych ho nepodceňovala... tipuju 22,22

  • Kateřina Bychlová Tak třeba 24.49

  • Lucie Brabcová Krásný den všem Poniklákům a rodičům. Dnes zkusím 28.88 i s koukáním z oka do oka 😀

  • Tomáš Prošek Jestli je to jak píše Andrea, tak to vidím něco okolo 25 minut. Tak dám 25,07.

  • Kupsová Andrea zdravím všechny, moc děkuji všem za gratulace k vyhranému tričku, mám radost - velkou, zelenou barvu v zásobě ještě nemám.
   Miloš vypadal při běhu dobře i se usmíval, nevypadal ztrápeně. Také koukám na kameru, dnešní výběh tedy rozhodně nebyl v 7:00, ale chápu, že je čím dál tím míň chce z pelíšků. Takže první dobíhají zpět kolem 12-13 minut, takže jak si tak mohl Miloš běžet. Moje tipy 21,28 22,03 23,57 a nebo je Miloš hecnul a dal běh pod 20 minut, takže ještě jeden 19,36
   PS chtěla jsem nabídnou další výhru trička, kdyby náhodou, strejdovi Proškovi, to mě předběhla sestra, tak kdo se přihlásí.

   • Tomáš Prošek Holky já VÁS MILUJU. Utahám i trika dvě.

    • Andrea :-)

    • Trenér Strejdo tričko je trofej ne ledajaký laciný hadršmuk! Tak jestli někam tak za sklo do pozlaceného rámu, páč to bude jednou mít cenu zlata😵‍💫🏆🥇. Jinak jme teď na koupáku, je tady nádherně a Ápa leze do vody. Tak večer koukni na fotečky🤪👍🏻

  • Tomáš Prošek 27,27 :)

  • Kaiserová Petra Ahojky všichni, jelikož měl doprovod a koukáním do očí se zdržel, tak tipuji 37 minut a 14 vteřin nebo 30 minut a 56 vteřin. Tak se mějte krásně a díky za vše. Sestře gratuluji k výhře trika. Tome budeš můj další adept, kdyby náhodou to vyšlo.

   • Tomáš Prošek Holky já VÁS MILUJU !!!!!

  • Míša Nováková No já tedy fakt úplně nevěřím, že by to Miloš dal do 20 min...:):):) ( Miloši promiň:):):) ) Já zůstanu u svých přibližných tipů a dám 27 min 21 s.

  • Pavlína Marešová jelikož nejrychlejší to dají za ....min tak s dopingem teda by to mohl dát za 22,50 min nebo 23,10 min

  • Huptysová Petra Tak když máme ještě typovat tak co kdyby to Miloš dal za 20min když měl ten doping

  • Míša Nováková No strejdo Prošku, taky jsem si původně myslela, že pod 30 to nebude, ale je fakt, že mi nikdy ten výběh tak dlouhý nepřišel. Tak já zkouším 26min 21 s😂

  • Pavlína Marešová A jestli ale dal Miloš celou trasu. Dnes jsem viděla, že někteří borci přiběhli od jinud než ostatní🤷‍♀️.

   • Trenér Voayerství webovou kamerou?!?! To chcete aby Miloš běžel ještě jednou? To nám nechcete udělat, že né? My máme ale v tom případě sjezdovku navíc. Tipujte, tipujte čas máte.

    • Pavlína Marešová Jojo, sleduji Vás přátelé. Taky vím, že se vedle školy staví stage a zítra se koná vyhlašování Vesnice roku. A v 17:30 Vám zahrají Jam & Bazar😊👍

     • Trenér Tak si přijeďte trsnout, akorát škoda že u toho nebudeme. Zítra odpoledne máme tetratlon tak si to necháme na příště. U nás je odpolední klid, značkuje se badmintonový kurt. Děti relaxují v kině s Pepíkem Hnátkem. Za 30 minut to ale opět rozjedou. Jó když florbalista leží trenér maká. Tipujte přátelé.

   • Pavlína Marešová 26,59

  • Tomáš Prošek Dobře, tak s tím roztomilým dopingem 29,59.

   • Pavlína Marešová Strejdo mít takový roztomilý doping taky bys běžel jak o závod😊

  • Tomáš Prošek Myslíte ten indiánský běh ? 10m jdu a 10m běžím. Pod 30 to nedal. Na to dám krk. 30,01 ať nežeru :)

   • Trenér Nezapomínejte že Miloš je na tyhle kopce zvyklý a že mě ssebou povolený doping. Tak si dejte v práci dvacet dřepů a tipujte.👐🏻🏋🏻‍♂️

    • Tomáš Prošek Doping jsem zahlédl ;)

  • Míša Nováková No, jen jestli Miloše nepodceňujeme😂 zkusím ještě 25 min 38 s

   • Petra Huptysova Budeme mu věřit více a dám ještě typ 23min a 23sec

  • Tomáš Prošek Čas 37 min 37 vteřin. Jinak gratuluji Andree, jakmile napsala ten meloun, tak jsem tušil, že to sedí. Alespoň se se ségrou nebudete o ten trikot tahat :)

  • Pavlína Marešová Miloš na fotkách vypadá, že běžel z lehka. Není spocený a nemá výraz beznaděje. Tak to mohl stihnout za 24,45 min nebo 27,30 min

  • Tomáš Prošek A sakra !!!! Miloš vážně běžel.

   • Pavlína Marešová To si piš strejdo, že Miloš běžel. Lístky při doběhu rozdával včera Míša Vojtíšků😊

  • Tomáš Prošek S tím melounem jste mě teda dostali. Čas neměl žádný, přejedl se lemroucha a nikam neběžel. Bolelo ho bříško !!!!!

  • Petra Huptysova Dobré ráno 🤗 gratuluji včerejší výherkyni 🤗 dneska typuji 26min a 45vterin budu Milošovi věřit 🤣

  • Katka Svatošová Tipuji 33, 1 minut. Jinak děkujeme za krásný fotoreport. Každé ráno čteme a procházíme všechny fotky... Včera se tam zatoulala sada ze třetího dne. :-)

  • Míša Nováková Dobré ráno do Poniklé, tipérům a velká gratulace Andree za výtečný tip. Bylo to včera velmi výživné :):):) Můj dnešní tip je 28 minut a 43 vteřin.

   • Míša Nováková Jee, já špatně koukla na Pavlin tip, tak tedy opravuji, 31 min 29 vteřin :):):)

  • Pavlína Marešová Dobré brzké ráno, gratuluji vítězce k výhře ve krutém boji nápadů 👍a přidávám tip 28min a 15 vteřin.

   • Kotkova Veronika Nás dnešní typ 32,5 a jinak moc zdravíme všechny účastníky už se na vás moc těšíme

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Poniklá 2022 - Den pátý