Poniklá 2021 - Den 7

19.8.2021

Snad jen nedoslýchavost nebo trvalé postižení pohybového aparátu mohlo způsobit neúčast na ranním výběhu. Miloš totiž mocným fukem z plic do svých rtů vypudil nejednoho nemohoucího z pelechu.

Smutek v očích Viktora po zjištění, že jen tři výběhy a vlastně jeden mínus pro běžce tetratlonu, znaméná předposlední výběh.

Rychlé zopakování zdravic, pokřiků a srovnání do řady způsobilo drobné zpoždění. Mávalo se o sto šest a jsme rádi, že Vám to způsobilo radost.

 

Výběh hned po startu opustila skromná leč výrazně rychlejší horda beneborců, co se hnali za vidinou zisku ponikláku navíc. Doběh kontroloval Miloš a pozornému oku Sauronovu skrze webovou kameru neuniklo jeho opuštění cílové pásky. Tento druh elektroniky je peklo v rukách pochybných živlů, ale pro naši věc je dobré, že sledujete se zájmem, jak třeba Vaše děti povyrostly, jak se navzdory jiným dnům zmobilizují a vstávají před sedmou (jindy ještě v devět chrní jak syfon starého umyvadla), nebo se dokáží obléct a obout bez dozoru.

Někdo se při doběhu ohlížel, jestli jej nepředbíhá do té doby kámoš či kámoška, aby jej v drtivém finiši obrali o pořadové číslo, které značí zisk ponikláku.

Snídaně se odbyla v kvapu, šlo totiž o to získat co nejlepší místo na super-mega finále v badmintonu mezi Víťou Mokošem a Liborem Truhelkou.

Tento battle byl nejenom generačním soubojem, ale taky bojem mezi ziskem poukázky na nákup florbalky v libovolné ceně a ztrátě posledních zbytků sil a důstojnosti.

Boj to byl litý a přihlížejícímu obecenstvu se střídala zástava srdce s frenetickým projevem radosti. Dopadlo to dobře, souboj stanovil vítěze a čest poraženému byla projevena mohutným skandováním jeho jména. Vzledem k pokročilé době nebudeme zveřejňovat jména, aby se dotyčného zbytek rodiny doma neprojevil tak hlasitě, že bude vykázán mimo bydliště.

Můžete si tipnout, jste v tom dobří.

Diváci, do té doby trávící úspěch svých favoritů spustili souboje mezi skupinami ve florbalovém miniturnaji.

Delší pauzu způsobil jen oběd, ten vrhl malou leč chutnou kaňku do rozběhnutých klání. Buchtičkám se šodó se nedalo uniknout a ta polévka, páni ta polévka, byla grandiosní. Z nás by tedy žádný kolchozník chovající drůbež či selátko radost neměl. Nic, co by stálo za recyklaci, po nás nezbývá.

Odpoledne se již rozjely florbalové miniturnaje dalších skupin. Znavení beneborci mohli oddechovat v kině nebo měřit své takticko kombinační dovednosti ve hře BANG. Zbývá jen poslední soutěžní disciplína a to tetratlon.

Ten se rozjede zítra a podle posledních zpráv od rosničkářů se pro nepřízeň počasí ruší rozplavba a nahrazuje se hodem diskgolfovým talířem na cíl.

Jinak diskgolf je nová disciplína, které se věnují kluci Vojtíškovi a přinesli tento bezesporu netradiční sport mezi nás.

Velkým tahounem dnešního dne byla připravovaná oslava narozenin dvojčat Garreisových, nebo Vaška Tůmy, ale to předjímám výdej večeře, ke které nás kuchařky zvali kuřecím plátkem s rýží. Takový Vašík Eiselt junior si přidal třikrát.

Nástup se tedy nesl na vlně oslav a radosti z vytěžených ponikláků z útrob bankéře, až po určení vzdálenosti, kterou jste si vynutili kvízovou otázkou z předešlého dne. Volná zábava se dělila na florbalování ve volném stylu ve velké hale, až po návštěvu kina.

Všechno pro Vás dokumentujeme, postujeme na instagramu a web SK Florbal Benešov hltíme komentáři za Vašeho kvalitního přispění.

Děti rychle ještě dojedí druhou večeři a už plni dojmů vplouvají do útrob svých spacáků aby se jim doplnily síly potřebné k začátku dalšího, v pořadí již osmého, odpočinkového plněhodnotného tréninkového dne.

 

FOTO

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Otázka č.7

  Trenéři Kolik mm měří Beneborci v některé skupině?(měřeno laserem v mm)
  Reklamace za panem Brejlou, který za tuto otázku vyhrál tričko.

  • Kaiserová Petra I já Vám přeji krásnou poslední noc vna letošním soustředění a zítra se na Vas moc těšíme. Jste všichni skvělý jak v Poniklé tak v Benešově. Krásnou kanackou noc a šťastnou cestu domů. Ještě přihodím tip a to 22222 mm 😂🤣😀😃

  • Míša Nováková Přidávám poslední letošní tip: 17420 mm :):):) Dobrou noc a zítra se v pořádku vraťte, budeme vás s radostí očekávat:):) Velký dík za vše...
   Tipařům díky za líté boje, bylo to jako vždy fajn, jen škoda, že nás není víc...... Tak zítra u autobusu ahoj :):):)

  • Kupsová Andrea Hezký večer místním tipařům a velké díky do Poniklé, doufám, že dnešní hry proběhly jak měly a všechno a všichni jste ready. Užijte si poslední noc, dávejte na sebe pozor a šťastnou cestu domů.
   Ještě přidám pár typů, dětí je 13 počítám, mají tak od 145 do 160 cm, takže 21260, 19550, 19890, 20890, 20280
   Dobrou noc a už se na Vás moc těšíme :-)

  • Tomáš Brejla Dobrou noc a těšíme se na vás.. přidám ještě tři tipy a v případě úspěchu věnuji výhru vytrvalé tiparce Petře Kaiserové.
   18459,,18891,,17992.. Přeji dobrou noc a šťastnou cestu

  • Lucie Pazourová Dobrou noc do Poniklé i všem tady! Nechápu, trenéři, jak to všechno zvládáte a ještě vypadáte tak hezky na těch fotkách :-) nepřidáte týden? :-) Nééé, už se na vás všechny moc těšíme! Užijte si poslední "super" noc (drhnout budu Davida celý týden jako vloni :-)) Včerejší vítězce gratuluji a můj dnešní tip je 22000. Tak už zítra :-) těšíme se!

  • Lucie Brabcová Hezký podvečer. Už všichni stříháme metr 😉 a nemůžeme se určitě dočkat příjezdu našich borců. Tip: 17726, 21367, 18841. Hezkou Kanadskou noc a šťastnou cestu zítra.

  • Tomáš Brejla Tak napětí vrcholí a pro tipaře poslední možnost k zisku prémiového svršku.otazka záludná a tak další tip18250,,18469,,17992

  • Míša Nováková Ještě jsem se chtěla zeptat, zda to, že Miloš při čekání na ranním výběhu na Beneborce telefonoval, bylo to nacvičené číslo???:):):):)

   • Kupsová Andrea jj Míšo, to Miloš jenom dělal, že telefonuje :-)

  • Míša Nováková Hezké odpoledne všem,
   přidávám další dva tipy: 15590 mm a 16210 mm

  • Tomáš Brejla Další tip 17854

  • Andrea Kupsová Hezké odpoledne, zdravím, chválím, gratuluji.
   Můj dnešní typ je 19620, 18938, 19788

   • Trenéři Dobré brzké skororáno, GRATULUJEME k výhře trička.
    Váš tip byl pouze o 1mm méně než naměřená délka ležících beneborců z nejmenší kategorie.
    Celková délka našich-vašich beneborců je 18939mm.

  • Kaiserová Petra Teda Tome to jsi vymyslel otázku :o))))) Další tipy 22644, 23064, 21789 a 24004. Tak co už jsem se trefila :o)))))))))))))))))))))))))))))

  • Kaiserová Petra Ahojky, další tipy 18646, 22123 nebo 21899 mm. Tak co už jsem aspoň blízko???

  • Kaiserová Petra Krásné ráno všem a gratulace ke tričku. Moje tipy jsou 13471, 14899, 16497 nebo 17234 mm.
   Trenéři díky za vše jste úžasný a ze všeho nejskvělejší, ale to všichni víme :o))))))

  • Pavlína Marešová Dobré ráno do Poniklé a Benešova, moje tipy jsou 19626,20895 a 21530 mm.

  • Tomáš Prošek Dobré ráno do Poniklé. Opět zdravím všechny trenéry, členy realizačního týmu a samozřejmě naše BENEBORCE. Již se to krátí a zítra vás budeme vítat s kyticí u terminálu ZŠ Jiráskova. Můj dnešní tip je 19474 mm.

  • Míša Nováková Dobré ráno všem do Poniklé a tipařům u obrazovek. Dle mých výpočtů přidávám další tip, a to 14162 mm.
   Vítězce gratuluji..
   Počítač je nastartován, těším se na vás na výběhu a všem soutěžícím Beneborcům v tetrathlonu přeji mnoho sil a úspěchů... Doufám, že i to naše dítko ani tento rok ( zřejmě má dle fotek nataženou levou ruku ) tetrathlon nevynechá a nechá tam zbytek svých sil :):):):) Každopádně budu držet palce, ať vám vyjde i počasí....

  • Míša Nováková Tak jsem ještě koukla na fotky a tipuji 21580mm. :):):) Dobrou noc a těším se na vás zítra :):):)

   • Trenéři Míšo zůstaň nám věrná a dobrým se ti oplatíme.....

    • Tomáš Brejla Děkuji trenérům za práci a malou nápovědu na webu a můj tip je 183386mm

     • Tomáš Brejla Zase chyba ty písmenka v mobilu oprava o 3 méně na18386mm

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Poniklá 2021 - Den 7