Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Soutěž skončila

  Trenéři Těšte se na další ročník, vítězům gratulujeme a po příjezdu se přihlašte u nás trenérech pro tričko.
  Dobrou noc, těšíme se na vás.

  • Trenéři Dekujeme za slova uznani a pochopeni. Moc nas to tady potesilo a zahralo u srdicka kdyz jsme cetli vase reakce. Deti jsou uzasne jak je uzasne vychovavate. Omlouvam se ze pisu bez diakritiky a za nemalo preklepu atd. Slovensky jsem uz zapomnel a cesky neumim. Mame zbaleno a nase stiny pred skolu muzete sledovat na online kamere obce Ponikla. Tesime se a vy?

  • Míša Nováková Přeji všem krásné poslední ráno do Poniklé. I já vám všem trenérům těm, co jste se o naše beneborce starali, mnohokrát děkuji. Je neskutečné, do s našimi dětmi dokážete udělat.... Jste vážně skvělí a moc si vaší práce s dětmi vážím. Soutěž pro nás, tipaře, byla též úžasná a je fakt s podivem, kolik toho zvládnete :):):) Ještě jednou velké díky!!!

  • Strejda Prošek Dobré ráno, ještě jednou děkuji všem trenérů a celému realizačnímu týmu včetně paní kuchařky, zdravotnice atd. Budu se asi opakovat, ale máte můj velký obdiv, co pro naše děti děláte. Jsem rád, že se mi tričko podařilo vyhrát hned z kraje a nemusel jsem to honit na poslední chvíli, jako minulé soutěžní ročníky. Chybělo by mi do sbírky. Děkuji. Strejda Prošek

   • Kupsová Andrea Dobré ráno všem, i já se budu opakovat, moc děkujeme všem, kdo se podílel na Poniklé 2020. Obdivuji spisovatele, jaké má básnické střevo, neboť to vůbec není jednoduché každý den nás zásobovat tak, abychom se my na druhé straně začetli tak, že je vám jedno, že vaše výstupní stanice je již dávno pryč:-)
    Moc děkujime, co pro naše beneborce děláte, smekám poklonu a už se na vás také moc těšíme, takže za nedlouho na viděnou.
    PS také jsem ráda, že mám letos tričko :-)

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Poniklá 2020 - Den 8