O víkendu se na domácí palubovce představil tým žen

29.3.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FBŠ BOHEMIANS                2:5

Ženy se v domácím prostředí chtěly předvést a získat důležité body. V průběhu první třetiny byl Benešov lepším týmem. Po trefách Hromasové a Amerlingové domácí florbalistky vedly 2:0. V průběhu druhé třetiny však soupeř zabral a srovnal krok s Benešovem. V závěrečné části se hráčky Bohemians dostaly do vedení až o tři branky. Domácí už však nedokázaly gólově odpovědět.

Branky Benešova: Hromasová, Amerlingová.

Třetiny: 2:0, 0:2, 0:3

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC START 98                    1:8

V druhém zápase se Benešov snažil držet krok s lídrem soutěže. Dařilo se tak v podstatě celou první třetinu, kdy skóre bylo 0:1. V průběhu druhé části Benešov inkasoval čtyřikrát. Naději zdramatizovat výsledek vykřesala v podobě gólu Amerlingová. Benešov však na své soupeřky nestačil. Utkání skončilo poměrem 1:8.

Branky Benešova: Amerlingová.

Třetiny: 0:1, 1:4, 0:3

Sestava Benešova: Iveta Amerlingová, Klára Hromasová, Helena Janoušková, Barbora Kalinová, Anna Mašková, Lucie Nováková, Michaela Oriničová, Iveta Pečená, Barbora Pokorná,Dominika Přibylová, Renata Slámová

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > O víkendu se na domácí palubovce představil tým žen