Mužská rezerva poprvé naplno bodovala

29.11.2016

K dalšímu turnaji odcestovali benešovští do Berouna s plány získat šest bodů.

FBK Buldoci Radotín – SK Florbal Benešov „B“                 2:3

Od začátku zápasu bylo jasné, že Buldoci nedorazili v nejsilnějším možném složení. V první části hry se až na pár ojedinělých střel nedostávali do velkých šancí. Ve čtvrté minutě první třetiny se po výběhu z obrany prosadil střelou na zadní tyč Novotný. O minutu později Novotný trefil tyč. Do konce třetiny ještě navýšil skóre Pavel Garreis.  Na začátku druhé části se prosadil Mareš a benešovští již vedli o tři branky. Žlutomodří si dokázali vytvořit mnoho dalších slibných šancí. Bohužel žádná neskočila brankou. Ve třetí třetině díky naší nekoncentrovanosti soupeř postupně přebral otěže zápasu. Na začátku páté minuty závěrečné části Benešov obdržel branku na 3:1. O čtyři minuty později soupeř potrestal další chybu a bylo zaděláno na drama. To vyvrcholilo dvě vteřiny před koncem zápasu. Po hře rukou ve velkém brankovišti jel soupeř nájezd, který ale skvěle vychytal Kubásek. Benešov udržel těsné vítězství a získal důležité tři body.

SK Florbal Benešov „B“  -  FLK ZDAR BAR                       4:3

Benešov měl celkem dobrý vstup do zápasu a vytvořil si hned několik šancí. Branka v síti v soupeře však neskončila. Následně však udeřil soupeř a dostal se do jednobrankového vedení. Srovnat se podařilo ještě do konce první třetiny, trefil se Šílený. Začátek druhé třetiny byl pro žlutomodré smolný. Po nešťastné teči v obraně proskákal míček až za záda Kubáska. Následně po přihrávce z poza branky se nemýlil Čížkovský. Do konce druhé třetiny se podařilo vstřelit ještě jednu branku. Po hezké křižné přihrávce se prosadil Velcl. Vstup do třetí třetiny nebyl od benešovských dobrý. Soupeř tohoto zaváhání využil a srovnal. V osmé minutě se důrazem před brankou však prosadil Polák, který dokázal zpracovat odražený míček po střele Čížkovského. Benešov dokázal tedy zvítězit i ve druhém utkání.

Komentář trenéra: „Mám radost z šesti bodů, ale bohužel předvedená hra v některých částech zápasu mě moc netěší. Neumíme si poradit s dlouhými nahazovanými balónky. Dá se říci, že v téhle soutěži soupeři nehrají nic jiného než „vyhozený balónek vzduchem“.“

Sestavy: Kubásek Pavel, Červ Jan, Novotný Ondřej, Polák Václav, Houštecký Patrik, Strnad Martin, Čížkovský Josef, Vašíček Miroslav, Velcl Patrik, Garreis Pavel, Zrno Miroslav, Mareš Patrik, Šílený Václav.