Muži A- 1.kolo Poháru České pojišťovny

1.9.2014

V posledním srpnovém víkendu odstartoval 14. ročník Poháru České pojišťovny. Benešovský A tým se musel v Sezimově Ústí při zápasech 1. kola obejít bez několika tradičních opor. S bilancí 2 vítězství a 2 remíz se umístil na 2. místě ve skupině B a postoupil do 2. kola. V něm přivítá florbalisty DDM Praha 10.

SK FLORBAL BENEŠOV – SOKOL PÍSEK   3:1

Branky (asistence) Benešova: Novotný (Zdeněk), Bartůšek, Bartůšek (Pícha). Třetiny: 2:0, 1:1, 0:0

SK FLORBAL BENEŠOV – FBK OLYMP PRAHA      3:3

Branky (asistence) Benešova: Pícha (Bartůšek), Vorel (Pícha), Bartůšek (Zdeněk). Třetiny: 0:0, 3:2, 0:1

SK FLORBAL BENEŠOV – 1. FBK TÁBOR  3:1

Branky (asistence) Benešova: Čížkovský (Vorel), Zdeněk, Bartůšek (Velcl). Třetiny: 1:1, 2:0, 0:0

SK FLORBAL BENEŠOV – FK SLOVAN JINDŘICHŮV HRADEC         5:5

Branky (asistence) Benešova: Jaeger (Vorel), Zdeněk (Bartůšek), Zdeněk (Mičlo), Jaeger (Vorel), Novotný (Vorel). Třetiny: 1:0, 2:1, 2:4

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Chrpa Martin, Josef Čížkovský, Ondřej Novotný, Pavel Hýbek, Martin Mičlo, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl