Mladší žáci B bohužel neudrželi 8.koš

22.2.2016

Liga mladších žáků – 8.koš 21.2.2016 (X3M Arena Barrandov)

SK Florbal Benešov II.    3:6   Athletics Praha Prosek

K prvnímu utkání ve skupině jsme nastoupili v sestavě, která byla ovlivněna začínajícími jarními prázdninami. Petr Kalenda si poprvé v soutěžním utkání vyzkoušel své brankářské dovednosti. Soupeř nám brzo utekl na rozdíl dvou branek, ale ten se nám podařilo dvěma rychlými góly zlikvidovat. Všichni naši hráči se snažili a bojovali až do poslední minuty. A nebýt dvou smolných branek, tak mohl celkový výsledek vypadat i jinak.

Branky: Jakub Kos 2, Petr Lehocký

SK Florbal Benešov II.   0:3   FBC Unhošť

Z  pohledu našeho týmu nejlepší utkání celého dne. Hned na začátku utkání jsme měli početní výhodu, kterou se nám bohužel nepodařilo využít v náš prospěch a málem se povedlo skórovat hráčům Unhoště. Postupně se nám stále více dařila kombinace a soupeře jsme v některých částech hry jednoznačně přehrávali. Ale ta střelba! Kdo nevystřelí na bránu, nemůže vyhrát. A když se k tomu přidá ještě několik individuálních chyb, tak jsou z toho branky soupeře. No nic, příště to bude lepší. Velká pochvala za celoplošnou kombinační hru!

Utkání o 5.místo

SK Florbal Benešov II.   5:11  ACEME Sparta Praha YELLOW

Utkání náš tým nezačal vůbec dobře (kluci asi ještě obědvali a rozjímali nad obsahem svých talířů). Než jsme se rozkoukali, tak to po necelých čtyřech minutách bylo na ručník. Prohrávali jsme 4:0. S postupujícím časem jsme si však vytvořili i zajímavé šance a výsledek zápasu alespoň částečně korigovali. Soupeřům však vycházelo snad všechno, na co sáhli nebo jak říká Miloš „do čeho plácli“. Nutno ocenit též sportovní gesto trénérů Sparty, kteří navzdory rozhodčím přiznali neregulérnost vstřelené branky. Díky!

Branky: Pavel Chlístovský  2, Petr Lehocký, Jakub Kos, Matěj Mika