Minulý týden začalo PLAY-OFF.

1.3.2023

Benešáky si do prvního kola vylosovala Plzeň, která ovládla základní část. V základní části jsme s Plzní sehráli dvě utkání, ve kterých jsme jednoznačně prohráli.

Jak se však říká, play-off je jiná soutěž…

Do sobotního zápasu jsme vstoupili s čistou hlavou a na palubovce to bylo znát. Začátek sice více vyšel domácímu celku z Plzně, nicméně Benešov dosahoval a ve třetí třetině dokonce vedl o dva góly. Vyloučení obránce z Benešova zapříčinilo srovnání skóre na 7:7. Když už si všichni aktéři i diváci v hale mysleli, že tento zápas půjde do prodloužení, Benešov inkasoval 4 vteřiny před koncem hrací doby. Benešáci tak odjížděli po prvním zápase zklamaný domů.

V neděli nás však čekal druhý zápas v této sérii. Věděli jsme, že Plzni máme rozhodně co vracet a od samého začátku to na výkonu borců z Benešova, bylo vidět. Tento zápas se nám vydařil po všech stránkách a zaslouženě jsme zvítězili a vyrovnali tak na 1:1 na zápasy.

Nyní se série přesouvá domů, do Benešova.

Zápasy budete moci sledovat v sobotu i v neděli na tribuně sportovní haly v Bystřici.

Tímto zveme všechny fanoušky, aby nám přišli pomoci a vytvořili parádní atmosféru.

Potřebujeme vás!

1.    zápas čtvrtfinále

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 8:7

Branky: 9. Marek Vachoušek, 17. Jakub Švarc, 25. Jakub Sklenář, 26. Albert Půlpán, 29. Jan Pavlíček, 34. Vojtěch Fortelný, 41. Kryštof Garreis

Hráč utkání: Lukáš Brož