JUNIORKY ZTRATILY PRVNÍ BODY

15.11.2017

Minulý týden započaly juniorky přesunutým zápasem v úterý 7.11. na pražských Vinohradech právě s TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY.

TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY – SK FLORBAL BENEŠOV:

I přesto, že byl benešovský tým favoritem, neměl to zase až tak lehké. Sice se „benešandy“ dostaly brzy do vedení 2:0, soupeřky ale zanedlouho snížily na 2:1. To už se ovšem dostal Benešov do tempa a do konce třetiny přidal ještě 3 góly. Ve druhé třetině pokračovaly holky v tempu, hrály svou typickou hru a dařilo se jim tvořit pěkné akce, co mělo za výsledek další 3 vstřelené branky. Ke konci utkání se protihráčkám podařilo vstřelit ještě 1 gól, který se ale vzápětí připsal i na druhou stranu skóre. Konečný stav byl tedy 10:2.

Góly (asistence): Monča Hašková, Klárka Krčilová (Monča Hašková), Klárka Krčilová (Áďa Hašková), Kačka Filipová (Klárka Krčilová), Monča Hašková (Kája Šimoníková), Terka Šimoníková (Alča Urbanová), Klárka Krčilová (Áďa Hašková), Anička Balíková, Monča Hašková (Klárka Krčilová), Alča Urbanová (Terka Šimoníková)

Sestava: Anett Jurásková – Monča Hašková, Kačka Filipová, Kája Šimoníková, Verča Jelínková – Áďa Hašková, Klárka Krčilová, Zdenča Hašková – Terka Šimoníková, Anička Balíková, Alča Urbanová

Na úterní utkání navázaly holky v sobotu 11.11. v Bystřici a to zápasy s KANONÝŘI KLADNO a FBŠ SLAVIA PLZEŇ.

SK FLORBAL BENEŠOV – KANONÝŘI KLADNO:

Jelikož to byl tým zezdola tabulky, očekávalo se, že Benešov bude jasným vítězem. A to se také stalo. Holky si sice daly na čas se vstřelením prvního gólu, ale jakmile tam spadl, spadly tam hned 3 další. Hra byla hezky kombinační, dařilo se nám držet míček na hokejkách a dávat pěkné přihrávky. Ve druhé třetině přidaly holky dalších 6 branek, a tak byly ve vedení už vysoko 10:0. V poslední třetině jako by je opět opustilo střelecké štěstí a daly tak „už jen“ 2 góly. Výsledek 12:0 a udržení čistého konta je velmi dobrý výkon.

Góly (asistence): Monča Hašková 3x, Klárka Krčilová (Áďa Hašková), Klárka Krčilová (Monča Hašková), Áďa Hašková (Klárka Krčilová), Áďa Hašková (Zdenča Hašková), Alča Urbanová (Kája Šimoníková), Terka Šimoníková (Anička Balíková), Klárka Krčilová (Zdenča Hašková), Klárka Krčilová (Monča Hašková), Áďa Hašková (Monča Hašková)