JUNIORKY ZTRATILY 3 BODY

18.2.2018

V neděli 11. 2. se juniorky utkaly na domácí půdě se soupeřkami z Vysočiny SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N. SÁZAVOU a středočeskými KANONÝRY KLADNO.

SK FLORBAL BENEŠOV – SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N. SÁZAVOU:  5:8

Ačkoliv utkání začalo příznivěji pro náš tým – naše holky vstřelily první branku a udržely jednobrankové vedení do konce první třetiny, další dvě třetiny už nezvládly tak, jak by si ony nebo fanoušci a trenéři představovali. Ve druhé třetině naše hráčky polevily a troufám si říci, že se na jejich hru skoro nedalo dívat. Vypadaly jako by na hřišti stály poprvé, čehož využily soupeřky, kterým se povedlo dvakrát vyrovnat, pak přidaly ještě další gól a tím se dostaly do vedení. A třetí třetina rozhodla. „Benešandy“ vůbec nebyly důrazné, nechaly protihráčky střílet a nehlídaly si pozice, čímž Světlé v podstatě „darovaly“ vítězství 8:5.

Góly (asistence): Alča Urbanová (Zdenča Hašková) 2x, Terka Šimoníková (Alča Urbanová),
Alča Urbanová, Terka Šimoníková (Natty Maříková)

SK FLORBAL BENEŠOV – KANONÝŘI KLADNO:  8:5

Druhý nedělní zápas už byl o něco veselejší, co se výsledku i výkonu hráček týče. I když to ze začátku vypadalo, že to bude jedno velké „fiasko“, Kladno se během pár vteřin ujalo vedení a udrželo si ho až do konce prvních 15ti minut. Pak ale, jako by se benešovské hráčky konečně pořádně probudily a začaly být důrazné a bojovaly. Ve druhé třetině holky stáhly už dvoubrankový rozdíl soupeřek a dalšími dvěma rychlými góly si vzaly vedení na svou stranu. A i když se protihráčky ještě snažily se skóre něco udělat, Benešov si upevnil výhru 8:5.

Góly (asistence): Terka Šimoníková (Alča Urbanová), Kája Šimoníková (Anička Balíková), Anička Balíková (Terka Šimoníková), Zdenča Hašková (Terka Šimoníková), Terka Šimoníková (Anička