Juniorky vezou z Plzně šest bodů

11.11.2012

Juniorky si mohly pojistit svůj postup do elitní ligové skupiny, kam postupují první tři z jejich divize, a své šance dokonale využily.

SK Florbal Benešov - FBC United České Budějovice  10:1 (1:0, 4:1, 5:0)

Benešovský celek svým fantastickým výkonem nedal soupeřkám sebemenší šanci. Kombinační hrou s kvalitní obranou šly benešandy za svým cílem.

Ostrou palbu zahájila hattrickem Perná, k ní se přidaly Amerlingová a Polívková. Za stavu 5:0 přišlo malé zaváhání, při kterém si Majerová neporozuměla se svou brankářkou Červovou a společně, vlastní brankou, přispěly soupeřkám k jejich čestnému zásahu. Pak se rozstřílela Heralová a bylo rozhodnuto.

Statistiky Benešova: Heralová 4+0, Perná 3+1, Polívková 2+1, Amerlingová 1+2, Pokorná 0+1, Hrabětová 0+1

střely na branku: 33:15

SK Florbal Benešov - FBC Panthers- Vosy  7:4 (3:0, 2:2, 2:2)

Benešovská děvčata, oslabená o tři hráčky, které odjely posílit své kamarádky z dospělého ženského týmu do Prahy, rozhodly utkání v úvodní třetině. Za stavu 4:0 pak hráčské lavici s pouhými dvěma hráčkami na střídání docházely síly a soupeřky začaly stahovat. Na počátku třetí třetiny snížily dokonce na rozdíl jediného gólu, ale žlutomodrý tým nedovolil překvapení.

Po tomto turnaji se mohou děvčata s předstihem těšit na postup do skupiny, ve které je čekají kvalitní zápasy s týmy, jako je Elite Praha, a pak buď Herbadent SJM Praha 11, Bivojky Litvínov nebo Sokol Nové Strašecí.

Statistiky Benešova: Heralová 2+0, Hrabětová 2+0, Amerlingová 2+0, Polívková 1+1, Němcová 0+2

střely na branku: 24:22

Sestava Benešova: Červová, Kalinová, Majerová, Němcová, Amerlingová, Heralová, Hrabětová, Polívková, 1. zápas Perná, Pokorná, Chmielová

Trenér: Oldřich Svoboda