JUNIORKY PŘIVEZLI PRVNÍ BODY

20.10.2017

Novou sezonu zahájily naše juniorky v neděli 15. 10. v Českých Budějovicích zápasy s pražskými BLACK ANGELS a jihomoravskou SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N. SÁZAVOU.

SK FLORBAL BENEŠOV – BLACK ANGELS:

Začátek utkání byl velmi dobrý, holky na ,,pražačky“ naběhly s odhodláním a tvořily pěkné herní kombinace tak, že 1. třetina končila se značným benešovským vedením 4:1. Zhruba v polovině 2. třetiny ale jako by náš tým někdo vyměnil. Holky nechaly soupeřky, aby si dělaly v podstatě, co chtějí a nebyly vůbec důrazné. Proto také 2. třetina skončila lépe pro pražský celek a to 2:1. Po začátku 3. třetiny se naštěstí naše holky vrátily ke své klasické hře – pomáhaly si, zastupovaly se a dávaly rychlé přihrávky. Tím dovedly zápas do vítězného konce se skóre 6:4.

Góly (asistence): Klárka Krčilová (Áďa Hašková), Áďa Hašková, Monča Hašková (Terka Šimoníková), Terka Šimoníková, Terka Šimoníková (Anička Balíková), Terka Šimoníková, Monča Hašková (Klárka Krčilová)

SK FLORBAL BENEŠOV – SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N. SÁZAVOU:

I tento zápas začal opět lépe pro náš tým, který jako první vstřelil gól. Soupeřova odpověď přišla však co nevidět a to rovnou 2krát v jedné minutě. To si holky nechtěly nechat líbit a ještě do konce třetiny srovnaly na 2:2. Na začátku 2. třetiny pokračovaly naše holky v rychlé a důrazné hře a nastřílely 3 góly v prvních 5ti minutách. Tentokrát se dokázala Světlá prosadit až ke konci třetiny, zato také hned 3krát, což znamenalo, že 2. třetina končila zase nerozhodně 3:3. Stav zápasu byl tedy 5:5 a bylo jasné, že chtějí obě mužstva vyhrát, takže do poslední třetiny dají všechny zbylé síly. Až do posledních dvou minut utkání to bylo tak, že když vstřelil gól jeden tým, vzápětí ho vstřelil i druhý tým. Rozhodl až nájezd ve 13té minutě, který zkušeně proměnila hráčka Monika Hašková. Konečné skóre tedy bylo 9:8 pro Benešov, který tak Světlé uštědřil první letošní porážku.

Góly (asistence): Klárka Krčilová (Natty Maříková), Klárka Krčilová (Monča Hašková), Monča Hašková (Kačka Filipová), Áďa Hašková (Monča Hašková), Alča Urbanová (Terka Šimoníková), Klárka Krčilová, Terka Šimoníková (Monča Hašková), Terka Šimoníková (Monča Hašková), Monča Hašková (trestné střílení)

Holkám gratulujeme a přejeme, ať se nadále takhle daří!

Děkujeme trenérům Páje Dvořákové, Lenče Barkové a Vláďovi Sukovi za přípravu a vedení týmu a také děkujeme Denče Fischerové a Barče Kalinové za skvělou podporu a zapisování statistik!

Sestava: Anet Jurásková – Kája Šimoníková, Verča Jelínková – Natty Maříková, Kačka Filipová – Alča Urbanová, Terka Šimoníková, Anička Balíková – Monča Hašková, Áďa Hašková, Klárka Krčilová