Juniorky odvedly bojovný výkon

18.11.2015

Dne 14. 11. odjely benešovské juniorky opět v nízkém počtu do Sezimova Ústí. Počet holek byl ovlivněn soutěží dorostenek, která se hrála ve stejný den v Kutné Hoře, a jelikož se náš juniorský tým skládá především z dorosteneckých hráček, byl počet osm dívek ještě úspěchem.

V obou zápasech mohli být diváci svědky benešovské bojovnosti a odhodlání. I v takovém počtu benešandy dokázaly soupeřky potrápit a dotáhnout utkání sice do prohraného konce, avšak s malým rozdílem ve skóre a dobře odvedenou prací. S  výkonem byl spokojený i zastupující trenér Petr Sahula.

SK FLORBALBENEŠOV – FBC ŠTÍŘI ČESKÉ BUDĚJOVICE   6:9

Ihned v úvodu zápasu byl tým v pozici, který musí dorovnávat nepříznivý rozdíl branek a v této pozici zůstal tým po celou dobu, což není úplně jednoduché na psychiku hráček. Ovšem holky si udržely mysl chladnou, a dokonce na počátku třetí třetiny vedly o jednu branku. Bohužel síly na konci docházely a soupeř dokázal této slabiny využít.

Branky (asistence): Amerlingová (Marková), Fischerová (Urbanová), Fischerová, Maříková (Fischerová), Fischerová (Urbanová), Fischerová (Marková)

Třetiny: 2:3, 2:2, 2:4

SK FLORBAL BENEŠOV – SK MLADÝCH NADĚJÍ  2:4

Do druhého souboje nastoupil Benešov proti sebevědomým Nadějím, avšak vítězství nebylo tak jednoznačné, jak se soupeř před zápasem domníval. Bylo patrné, že naše hráčky fyzicky odcházejí, ale nic nevzdaly a do posledních sil dohrály svoje utkání. Musím vyzdvihnout bezchybný výkon gólmanky Anet Juráskové, která podržela tým v těžkých chvílí.

Branky: Urbanová, Fischerová

Třetiny: 1:2, 1:1, 0:1

Sestava: Anet Jurásková, Denča Fischerová, Hanča Marková, Ivet Amerlingová, Míša Ptáčníková, Natka Maříková, Anička Balíková, Alča Urbanová