Juniorka vytáhla esa z rukávu a porazila dorost

21.9.2016

Dne 20.9.2016  se odehrál přátelský zápas mezi dorostenci a juniory. Oba týmy byly ve vysokém počtu. Juniorka se složila poprvé v sezóně a na hřišti jsme mohli po delší pauze vidět "návrat ztracených synů" jako je Víťa Palla, Adam Šejstal nebo Martin Nesládek, který navlékl kapitánskou pásku. Zápas začal lépe dorost, který poslal do vedení Svoboda. Junioři se nechtěli nechat zahambit a brzy vyrovnali. První třetina skončila 3:2 pro perspektivní tým juniorů. Gól vstřelil Venca (Crazy) Šílený, Víťa Palla a Marek Garreis. Za dorost zavěsil Vachoušek. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný florbal a nejvíce vidět byli brankáři obou mužstev. Za dorost Karel Hodík s Šimonem Zídkem a na druhé straněŠtěpán Černický s Matějem Moravanským. Druhé dějství skončilo 0:0. Ve třetí třetině zařadili junioři na vyšší stupeň a vstřelili 3 góly. Dorost prostřelil soupeřova brankáře pouze dvakrát. Podruhé se trefil Vachoušek a na konci zápasu mladý Klápa. Výborný zápas odehrál Martin Nesládek, který si splnil své defenzivníúkoly na jedničku. Již tradičně odehrál Miloš Vojtíšek svůj vysoký standard a Jindra Slunečko s bratry Garreisovými potvrdili, že hrají za mužské družstvo zcela zaslouženě. V neposlednířadě nám předvedl Adam Šejstal své technické dovednosti, ale také ukázkovou sekeru, za kterou byl vyloučen na dvě minuty. Za dorost odehrál výborný zápas Adam Bouček a bratři Pavlíčkovi, ale všichni hráči si zaslouží pochvalu za dobře odehraný zápas.

Zachovejte přízeň oboum týmům. Dorost hraje tuto neděli s Tatranem a Mladou Boleslaví v nejvyšší dorostenecké lize.

Sestava juniorů: Matěj Moravanský, Štěpán Černický - Martin Nesládek (C), Fanda Boháč, Miloš Vojtíšek, Adam Šejstal, Víťa Palla, Venca Šílený, Zbyněk Chmura, Jan Janeš, Jindra Slunečko, Marek Garreis, Kryštof Garreis

Sestava dorostenců: Šimon Zídek, Karel Hodík - Adam Bouček (C), Tomáš Zeman, Albert Pulpán, Michal Vojtíšek - Radim Slunečko, Marek Vachoušek, Jan Pavlíček, Vojta Pavlíček, Mirek Svoboda, Vojta Klápa, Ondřej Valenta, Matěj Brabec, Cristiano a Kofola

Trenér: Petr Vachtl

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Juniorka vytáhla esa z rukávu a porazila dorost