Hráčské rošády v týmu žen

12.8.2013

Tak jak se blíží začátek nové florbalové sezóny, finišují i jednání o přestupech a hostování směrem z i do klubu. Jak je tomu v týmu žen?

 líba.jpg

Na roční hostování do pražského Herbadentu již oficiálně odešel čtyřlístek juniorek Červová, Heralová, Perná a Polívková, které již od května absolvují přípravu a tréninky s hvězdným A-týmem žen, přesto však budou (vzhledem k svému věku) startovat za juniorky.

Veronika Radová je v hledáčku nováčka ženské extraligy, Sokola Královské Vinohrady, kde se již zapojila do tréninku.

Veronika Šraierová požádala o prodloužení hostování v Českých Budějovicích o další rok, výkonný výbor s tímto souhlasil.

A do třetice Veronika, tentokrát Bedleková: O její přestup po ročním hostování projevil již v květnu tým Elite Praha. Přes deklarovaný eminentní zájem však do současné doby nedorazila žádost o přestup...

 líba2.jpg

Nejsou tu však jen odchody. Nejvýraznějším příchodem je návrat Líby Masárové! Zkušená gólmanka, která v minulé sezóně hájila extraligovou libereckou svatyni, se ze studijních důvodů navrací do klubu, ze kterého vzešla. Byť "jen" na hostování.    

Posilou pro "dospělý" ženský tým budou zcela jistě i "zestárlé" juniorky Majerová, Kalinová, Hejzlarová, a po mateřských "radostech" se navrátivší Míša Suková. Do počtu zcela určitě nebude ani Helenka Janoušková...

 

 

Luděk

 

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Hráčské rošády v týmu žen