Florbalová Národní liga v Bystřici.

26.10.2021

7. kolo naši hráči odehráli minulou neděli, když k nám na domácí palubovku přijel tým z Plzně. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Ve 3 minutě první třetiny jsme se dostali do vedení díky brance Marka Garreise. V první třetině jsme vsítili další dvě branky a do šaten jsme odcházeli za stavu 3:0. Ve druhé třetině dorazil na palubovku úplně jiný tým. Plzeň rychle snížila tříbrankový náskok a zápas byl rázem otevřený. Po velmi vyhrocené třetí třetině svítilo na tabuli konečné skoré 5:5. Benešov si tak poprvé v sezoně zahrál prodloužení 3na3. Hektické prodloužení vítěze neurčilo a přišly na řadu nájezdy, kde nakonec byla úspěšnější Plzeň. Z tohoto zápasu jsme získali „pouze“ bod.

Všichni doufáme, že si náladu zpravíme již tuto neděli, kdy na domácí hřiště dorazí Florbal TJ Kobylisy. Tento dlouholetý rival minulý týden prohrál doma s Turnovem, takže o motivaci získat 3 body není pochyb. Tento fakt slibuje velmi vyrovnané utkání a my potřebujeme Vás, fanoušky!

Doražte se podívat do Sportovní haly v Bystřice a podpořte domácí tým!

Všechny Vás srdečně zveme.

Spolu jsme #benepower

7. kolo

SK Florbal Benešov - FbC Plzeň 5:6pn (3:0, 1:2, 1:3, 0:0)

Branky: 3. Marek Garreis, 14. Petr Tůma, 15. Jakub Šárka, 38. Jakub Šárka, 42. Marek Garreis

Hráč utkání: Marek Garreis

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Florbalová Národní liga v Bystřici.