Druhý adventní víkend byl pro Benešov pouze tříbodový

10.12.2014

SK FLORBAL BENEŠOV – FBC MERKUR PRAHA       9:4

Od pražského celku Merkur se očekával velmi defenzivní styl hry. Hned na začátku první třetiny se předpoklady potvrdily. Benešov velmi brzy inkasoval, ale dokázal záhy srovnat. Shodný stav byl i na konci první třetiny. Naši florbalisté však dokázali v průběhu druhé a třetí třetiny několikrát skórovat a utkání nakonec ovládli poměrem 9:4.

Branky (asistence) Benešova: Zdeněk (Pícha), Vorel (Jaeger), Pícha (Jaeger), Hýbek (Zdeněk), Bartůšek (Pícha), Velcl (Pácha), Vorel (Jaeger), Velcl (Vorel), Pícha (Bartůšek).

Třetiny: 2:2,3:1,4:1

SK FLORBAL BENEŠOV – HLÁSNÁ - DDM PRAHA 10 B         1:2

Ve druhém zápase nás čekal soupeř, se kterým máme velmi negativní bilanci.

Zápas ve velice rychlém tempu nabídl několik slibných situací na obou stranách. Benešov v tomto utkání inkasoval v první a třetí třetině. Bohužel našim florbalistům se povedlo překonat soupeřův zaparkovaný autobus v brankovišti pouze jednou a to ve třetí třetině. To, bohužel, na body v tomto utkání už nestačilo.

Branky (asistence) Benešova: Vorel (Velcl).

Třetiny: 0:1,0:0,1:1

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Ondřej Novotný, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Pavel Hýbek

Komentář trenéra Martina Mičla: "V obou zápasech jsme byli lepším týmem. Ve druhém zápase jsme však nedokázali využít gólové situace."

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Druhý adventní víkend byl pro Benešov pouze tříbodový