DRUHÉ KOLO POHÁRU ŽEN

7.10.2017

V neděli 1. 10. se náš tým žen utkal ve druhém kole Poháru České pojišťovny na domácí půdě s prvoligovými soupeřkami FBŠ SLAVIA PLZEŇ.

Začátek utkání, respektive první 2 třetiny hrálo naše mužstvo takřka vyrovnaný zápas. Hráčky si držely své pozice, zastupovaly se, pomáhaly si, ustály i několik oslabení a vždy se dostaly na rozdíl 1 nebo 2 branek. Avšak třetí třetina byla pro benešovský celek spíše utrpením. Hráčky měly problém jak po technické, tak fyzické stránce a to, že dostaly několik rychlých gólů za sebou, jim ubralo i na psychice. Nakonec ženský tým podlehl plzeňskému soupeři 3:12.

I přes nepostup se jistě nemá náš tým za co stydět. Odvedl velmi dobrý výkon a nasbíral mnoho cenných zkušeností do nové sezony i dalších let.

Velké díky patří oběma pánům z publika, kteří se ujali píšťalek a zastoupili tak nepřítomné rozhodčí.

Děkujeme také Lence Barkové za výborné vedení týmu, Vláďovi Sukovi za úžasně odvedenou roli maséra a Pavle Dvořákové za skvělou herní i trenérskou práci.

Sestava:  Anet Jurásková, Lucka Nováková – Naty Maříková, Bára Kalinová, Deni Fischerová – Alča Urbanová, Monča Hašková, Anička Balíková – Simča Matušková, Verča Jelínková, Pája Dvořáková

Góly (asistence):  Deni Fischerová 2x (Alča Urbanová), Pája Dvořáková (Deni Fischerová)