Dorostenky přivezly z Chlumce nad Cidlinou dvě porážky

2.11.2014

První listopadový den jsme se utkali s nejtěžšími soupeři v naší skupině. Nejenže oba týmy byly technicky zdatnější, ale naším problémem byl nedůraz, špatnérozebrání hráček při bránění a napadání, kdy jsme k soupeřkám přibíhali pozdě. Nesprávné postavení na hřišti a nezvládání základních dovedností nám tedy bohužel přinesly neúspěch.  V současné době máme připsány dohromady tři porážky a stejný počet výher. Před námi je ještě poslední zápas, který se bude konat za dva týdny, a doufejme, že si na konec spravíme chuť.

SK FLORBAL BENEŠOV – FLORBALOVÁ AKADEMIE MLADÁ BOLESLAV                   1:12

Po poledni jsme se postavili vedoucímu týmu tabulky. Náš cíl byl neinkasovat mnoho gólů, avšak nepovedlo se nám udržet se soupeřkami krok. Zápas se odehrával převážně na naší půlce. Protihráč měl skvělou střelbu a dokázal nás postavit do pozic, v kterých jsme si nevěděli radit, jak bránit. Po celou dobu nejen tohoto zápasu nás podržela naše gólmanka Tereza Navrátilová, na kterou šlo velké množství střel, a bez ní by byl bodový rozdíl ještě vyšší.  Jediná branka z naší strany byla střelena z nájezdu, jinak jsme moc střeleckých pozic neměli. Museli jsme se vzpamatovat z této porážky připravit se na hratelnější, ale velmi obtížný souboj.

Branky (asistence): Fischerová

Třetiny: 0:2, 1:3, 0:7

SK FLORBAL BENEŠOV – TATRAN STŘEŠOVICE                  5:10

Druhý zápas se vyvíjel, alespoň ze začátku, o něco lépe. V prvních pěti minutách jsme vedli 2:0, bohužel do konce první třetiny nás hráčky Tatranu dostihly. Naše hra se ale výrazně zlepšila. Byla to pro nás úplně jiná hra než ta předchozí. Dostávali jsme se do šancí, střely od nás létaly jak od zadních hráčů, tak i útočníků, jen jsme nedokázali dát přihrávku do správné pozice pro střelbu nebo jen trefit to volné místo v brance. Druhá třetina byla také herně vyrovnaná, jenže v třetí části jsme polevili, jelikož síly velmi rychle docházely a i několik našich hráček se zranilo. Inkasovali jsme hodně zbytečných gólů a nakonec podlehli soupeři s rozdílem pěti bodů. Tento tým byl hratelný, jenže ne vždy se zadaří a opravdu naše hra byla horší než obvykle.

Branky (asistence): Krčilová (K. Šimoníková), Z. Hašková (M. Hašková), Fischerová (V. Jelínková) Fischerová (Krčilová), T. Šimoníková

Třetiny: 2:2, 1:2, 2:6

Sestava: Tereza Navrátilová, Denisa Fischerová, Aneta Jurásková, Monika Hašková, Michaela Ptáčníková, Natálie Maříková, Hana Marková, Karolína Šimoníková, Alena Urbanová, Veronika Jelínková, Klára Krčilová, Zdeňka Hašková, Tereza Šimoníková

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Dorostenky přivezly z Chlumce nad Cidlinou dvě porážky