Dorostenky přivezly po dlouhé době body!

17.3.2015

Dne 15. 3. jsme odjeli v ranních hodinách po měsíční pauze bojovat o další body a lepší umístění v tabulce do Mladé Boleslavi. Čekali nás dva týmy, které nad námi v předchozích soubojích zvítězily. Nás to nevyvedlo z míry a podařilo se sehrát pěkné zápasy.

SK FLORBAL BENEŠOV – SLÁVIA VŠ PLZEŇ          8:3

Tým, který nás v prvním zápase velmi potrápil a bohužel i zvítězil, dorazil do haly se zpožděním, a tudíž se náš zápas o několik desítek minut odložil. Tato časová pauza nás nijak neovlivnila a do utkání jsme naskočili již od začátku s nadšením a gólovými šancemi, které byly už od první minuty proměněny. Po celou dobu jsme byli my silnějším týmem. Pouze v úvodu jsme zaváhali, když soupeř ze stavu 0:2 vyrovnal, avšak o několik sekund později už opět prohrával.

Branky (asistence): Kaprálková (Šimoníková), Marková, Hašková (Krčilová), Kaprálková (Fischerová), Fischerová (Krčilová), Krčilová (Fischerová), Krčilová (Fischerová), Krčilová (Hašková)

Třetiny: 3:2, 1:0, 4:1

SK FLORBAL BENEŠOV – FBŠ BOHEMIANS           1:17

Pražské klokanky byly jasnými favoritkami tohoto utkání. Náš cíl byl jasný, nesložit se psychicky z kvalitní hry a vysokého stavu 3. týmu tabulky a hrát florbal, jako při každém jiném zápase. To znamená, že jsme si na tento zápas nepřipravovali speciální taktiku bránění. Hráli jsme dopředu, napadali a způsob otevřenější hry je jednou z příčin tak vysokého inkasovaného skóre. V první třetině jsme si zvykali na styl hry Bohemians, v druhé části jsme dokázali zblokovat mnoho střel ze standartních situací a dostali jsme se i do několika zajímavých střeleckých pozic a v poslední třetině nám docházeli síly a nestíhali jsme běhat s fyzicky čerstvými soupeřkami.  Bojovnost nás po celou dobu neopouštěla a odcházeli jsme ze hřiště se zdviženou hlavou a úsměvem na rtech.

Branka (asistence): Marková (Krčilová)

Třetiny: 0:5, 1:3, 0:9

Sestava: Tereza Navrátilová, Adéla Kaprálková, Denisa Fischerová, Monika Hašková, Hana Marková, Michaela Ptáčníková, Michaela Rákosníková, Anna Balíková, Karolína Šimoníková, Kateřina Filipová, Veronika Jelínková, Klára Krčilová

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Dorostenky přivezly po dlouhé době body!