Dorostenky nezopakovaly dvě vítězství z Mladé Boleslavi

19.10.2014

V neděli 19. 10. tým dorostenek nastoupil k dalším zápasům. Chtěli jsme si z Kutné Hory odvést stejný výsledek jako z předchozích utkání. Bohužel jsme splnili jen polovinu očekávání.

SK FLORBAL BENEŠOV –FBK KUTNÁ HORA                         5:12

Jako první jsme spolu s domácím týmem zahájili tento hrací den. Možná náš výkon byl ovlivněný tím, že ranní stávání bylo náročné, tak či onak, naše hra byla zpomalená a tudíž brzký zápas nám nepřinesl mnoho radosti ani výhry. Začátek hry jsme si nechali utéct a po celý zbytek hry, se tým snažil dorovnat ztrátu, avšak marně. Hned v prvních tří minutách zápasu nám byly střeleny tři branky a zbytek třetiny byl také míček především na kutnohorských florbalových holí. Druhá třetina byla vyrovnaná, co se týče skóre a i náš výkon se zlepšil. Stále tu byla naděje, která však během poslední třetiny zmizela. Prohráli jsme s konečným skóre 5:12.Víme, že jsme tento tým mohli porazit, ale poučili jsme se z tohoto zápasu a neklesali na mysli, protože nás čekal další zápas, který jsme šli vyhrát!

Branky (asistence): Krčilová, Krčilová (M. Hašková), Fischerová, K. Šimoníková (Krčilová), Fischerová

Třetiny: 2:6, 3:3, 0:3

SK FLORBAL BENEŠOV – FBK FAT PIPE VOSY PRAHA                      7:3

Další zápas byl úspěšnější. Díky němu jsme získali alespoň nějaké body. Naše hra se zlepšila i díky tomu, že náš soupeř nebyl tak ofenzivní a my jsme mohli dobře rozehrávat jednotlivé akce.  Měli jsme spoustu střel na bránu, jenže tento den nám nebyl souzený pro velmi výrazný brankový rozdíl. Po celou dobu zápasu jsme byli aktivnější a napadali protihráčky. V první i druhá část hry byla v našich rukou (a hokejkách), ale v třetí třetině byla znát únava. I přesto jsme na hřišti zanechali svoje maximum a dovedli zápas do vítězného konce.

Branky (asistence): Krčilová (Fischerová), K. Šimoníková, M. Hašková (Krčilová), K. Šimoníková, Urbanová, Urbanová (Ptáčníková), Krčilová (M. Hašková)

Třetiny: 2:0, 3:1, 2:2

Sestava: Tereza Navrátilová, Aneta Jurásková, Denisa Fischerová, Monika Hašková, Zdeňka Hašková, Hana Marková, Michaela Ptáčníková, Alena Urbanová, Karolína Šimoníková, Klára Krčilová, Anna Balíková

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Dorostenky nezopakovaly dvě vítězství z Mladé Boleslavi