Dorostenci odehráli svůj domácí turnaj na "azylové" hale v Bystřici.

22.10.2019

SK Florbal Benešov vs. Florbal Jesenice 7:9 (2:4, 3:2, 2:3)

Kluci si nechali soupeře odskočit v úvodní třetině na 1:4 a pak se marně snažili dotahovat. Jakous takous naději vykřesal v závěru prostředního dějství Kuba Hart, když snížil brankový rozdíl na jediný gól (5:6), ale v poslední třetině zase vládli jeseničtí.

Statistiky Benešova: Jakub Švarc 2+3, Tomáš Filip 3+0, Adam Balík 1+2, Jakub Hart 1+0, Jonáš Vrkoslav 0+1, Lukáš Koukol 0+1

SK Florbal Benešov vs. BC Kutná Hora 7:6 (1:2, 4:4, 2:0)

Více než vyhrocené utkání, ve kterém se brankové skóre přelívalo ze strany na stranu. Jakmile hráči od svaté Barbory odskočili o gól, ti benešovští obratem vyrovnali.
Ve třetí třetině pak Benešov zvýšil obrátky a Vrkoslav vyrovnal na 6:6. Kutnohorský hráč Měšťánek pak neudržel nervy na uzdě, čímž si od sudích vysloužil trest 5 minut + do konce zápasu. Toho využil Jakub Hart a 17 vteřin před koncem zápasu zařídil svému týmu vítězství.

Statistiky Benešova: Jonáš Vrkoslav 2+2, Jakub Hart 2+1, Jakub Švarc 2+1, Adam Balík 0+2, Lukáš Koukol 1+0, Tomáš Filip 1+0

Sestava Benešova:   F. Novák (G), Hašek (G), Koukol, Vrkoslav, Truhelka, Flášar, Hart, V. Novák, Kendrick, Filip, Balík, Sedlmaier, Mika, Wroblowský, Kos, Švarc

Vyjádření trenéra M. Mičla: "V obou zápasech jsme tahali za kratší konec provazu. Naštěstí to co se nám nepovedlo v prvním zápase, to se nám dokonale podařilo v tom druhém. Přes první výhru nemůžeme být s našimi výkony spokojeni a musíme se zlepšit ve všech aspektech hry! Hráčům nechybí nasazení a vůle se o výsledek poprat. Za to jim patří velké díky. S tím ostatním jim musím pomoc já."

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Dorostenci odehráli svůj domácí turnaj na "azylové" hale v Bystřici.