Cesta pohárem skončila pro benešovské florbalisty ve 2. kole

9.9.2014

Stále ještě bez několika hráčů základní sestavy a se dvěma veterány v obraně přivítali benešovští florbalisté ve 2. kole Poháru České pojišťovny tým DDM Praha 10. Vyrovnaný zápas rozhodla třetí třetina, kdy hosté navýšili své vedení a zaslouženě postoupili do dalšího kola.

SK FLORBAL BENEŠOV – DDM Praha 10                9:15

Branky (asistence) Benešova:Chrpa Marek (Vorel), Vecl (Pícha), Vorel (Jaeger), Vecl (Pícha), Pícha (Vecl), Baloun (Vorel), Zdeněk (Baloun), Vorel (Jaeger), Zdeněk (Hýbek) Třetiny: 2:3, 3:4, 4:8

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Martin Chrpa, Josef Čížkovský, Milan Baloun, Pavel Hýbek, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Marek Chrpa, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Patrik Velcl

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Cesta pohárem skončila pro benešovské florbalisty ve 2. kole