Benešovští junioři nadělovali

30.10.2017

Benešovští junioři o víkendu odehráli dvě utkání v pražských Kunraticích. Soupeři byli Olymp Praha a Floorbal club Falcon.

SK FLORBAL BENEŠOV - FBK OLYMP PRAHA        9:0

Od začátku měl Benešov hru pod kontrolou. Soupeř vyčkával na naše chyby. Těch hráči udělali minimum a nedovolili soupeři výrazně ohrozit branku. Střeleckou formu ukázal Kryštof Garreis. Utkání bylo odehráno v poklidu bez výrazných komplikací.

Třetiny: 2:0, 5:0, 2:0

Branky (asistence) Benešova: Marek Garreis (Vojtěch Pavlíček), Kryštof Garreis (Miroslav Svoboda), Kryštof Garreis (Vojtěch Pavlíček),  Kryštof Garreis (Marek Garreis), Kryštof Garreis (Marek Garreis),  Vojtěch Kos (Marek Vachoušek),  Marek Vachoušek (Vojtěch Kos),  Šimon Hřebecký (Marek Vachoušek), Václav Šílený

FLOORBAL CLUB FALCON - SK FLORBAL BENEŠOV      0:6

Zápas jsme rozhodli už v první třetině. Zbylé dvě třetiny se už pouze dohrávaly a hráči spíše zkoušeli kombinační hru a individuální přechody jeden na jednoho.

Třetiny: 0:5, 0:1, 0:0

Branky (asistence) Benešova:Kryštof Garreis (Miroslav Svoboda),  Václav Šílený (Marek Vachoušek), Kryštof Garreis (Jan Pavlíček),  Kryštof Garreis (Miroslav Svoboda),  Marek Vachoušek (Albert Půlpán),  Vojtěch Pavlíček (Jan Pavlíček)

Martin Mičlo: „Oba zápasy jsme měli zcela pod kontrolou a soupeře pustili k minimu šancí. Je otázkou pro Unii, zdali má toto rozdělení soutěží smysl. Nám ani soupeřům tato sezóna nic nedá. V tomto roce odehrajeme 2 – 3 zápasy a zbytek bude spíše z povinnosti.