Benešovští dorostenci vyhráli v 1. lize důležitý zápas s Královým Dvorem

20.2.2016

Benešovští dorostenci vyhráli v 1. lize důležitý zápas s Královým Dvorem a pro příští sezonu 1. liga dorostu je téměř jistou záležitostí. Skvělá práce trenéra Martina Mičla

SK Florbal Benešov  10 : 7  T.B.C. Králův Dvůr

(4 : 2) (3 : 1) (3 : 4)

Utkání nezačal náš tým v dobré formě, nebyli jsme aktivní, důrazní. Pomohla nám přesilovka 5 minut 5 – 4, v níž naši hráči vsítili 4 branky. Ve druhé třetině jsme kontrolovali průběh hry. V poslední části utkání náš tým skvěle kombinoval, hrál s přehledem a na konci utkání zvítězil nad velmi kvalitním soupeřem 10 : 7.

Sestava SK Florbal Benešov:

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Michal Vojtíšek, Vítězslav Palla, Dan Dřízhal

Trenér: Martin Mičlo

branky : Vojtíšek Michal 3, Vachoušek Marek 3, Slunečko Radim, Garreis Kryštof, Garreis Marek, Bouček Adam

SK Florbal Benešov  3 : 11    AC Sparta Praha

(1 : 4) (0 : 3) (2 : 4)

Od začátku utkání to byl urputný boj o vstřelení první branky. Vsítili ji soupeřovi hráči a od té doby měli v utkání malinko navrch. Tým z Benešova bojoval a byl favoritovi důstojným soupeřem.

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Michal Vojtíšek, Vítězslav Palla, Dan Dřízhal

branky : Palla Vit, Slunečko Radim, Garreis Marek

Příští utkání hrajeme 5. 3. 2016 v Praze v hale TJ JM Chodov – 13: 00, 16: 00 s Black Angeles, Tatranem Střešovice.

Přijďte nás povzbudit!!! Děkujeme!!!

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovští dorostenci vyhráli v 1. lize důležitý zápas s Královým Dvorem