Benešovští dorostenci vyhráli v 1. lize dorostenců svoje první zápasy

15.11.2015

SK Florbal Benešov  7 : 2   FC Bučis Team

(3 : 1) (1 : 0) (3 : 1)

Utkání začal náš tým v osmi hráčích, neboť bratři Garreisové nedorazili vlivem problémů s jejich autem. Do utkání naskočili v 6. minutě 2. třetiny, kdy jsme vedli

3 : 1. V utkání náš tým dobře kombinoval, hrál s přehledem a na konci utkání zvítězil nad kvalitním soupeřem 7 : 2.

Sestava SK Florbal Benešov:

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Daniel Dřízhal, Vítězslav Palla

Trenér: Martin Mičlo

branky : Slunečko Radim 2, Palla Vit 2, Půlpán Albert, Vachoušek Marek, Dřízhal Daniel

SK Florbal Benešov   8 : 2    DDM Horní Počernice Orka

(1 : 0) (4 : 1) (3 : 1)

Od začátku utkání to byl urputný boj o vstřelení první branky. Vsítili ji naši hráči a od té doby měli utkání ve své moci. Tým z Horních Počernic hrál celé utkání na hranici tvrdosti a výkladu pravidel. Tým z Benešova to však zvládnul a zvítězil 8 : 2.

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Daniel Dřízhal, Vítězslav Palla

branky : Vachoušek Marek 3, Palla Vit 2, Bouček Adam,  Slunečko Radim, Dřízhal Daniel

Příští utkání hrajeme 29. 11. 2015 v Benešově s týmy Black Angels, FBC Kanonýři Kladno – 11: 30, 14: 30 hodin.

Přijďte nás povzbudit!!! Děkujeme!!!

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovští dorostenci vyhráli v 1. lize dorostenců svoje první zápasy