8.11.2015

Benešovští dorostenci to budou mít v 1. dorostenecké lize přetěžké, ale bojovný duch tým neopouští.

SK Florbal Benešov     4 : 10         FBŠ Bohemians DDM Praha 7

(0 : 4) (1 : 2) (3 : 4)

Těžký zápas sehráli naši dorostenci s ambiciózní Bohemkou. Hned od začátku to byla bitva jako řemen. Skóre se pro nás nevyvíjelo ve dvou  třetinách příznivě, kde pražští florbalisté potvrdili svoji nejvyšší kvalitu. Ve třetí třetině jsme hru vyrovnali a ukázali, že se v nejvyšší soutěži budeme bít ze všech sil.

Sestava SK Florbal Benešov:

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Michal Vojtíšek

Trenér: Martin Mičlo

branky : Bouček 2, Pavlíček J., Slunečko

SK Florbal Benešov           6 : 12      Technology Florbal MB

(2 : 5) (1 : 4) (3 : 3)

Od začátku utkání byla Boleslav lepším týmem. S postupem času nám začaly ubývat síly, což se projevilo ve 2. třetině. Ve třetí třetině jsme hru opět vyrovnali a byli soupeři rovnocenným soupeřem.

Štěpán Černický, Radim Slunečko, Adam Bouček, Marek Garreis, Kryštof  Garreis, Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Albert Půlpán, Marek Vachoušek, Michal Vojtíšek

branky : Bouček 2, Marek Garreis 2, Kryštof Garreis, Michal Vojtíšek

Příští utkání hrajeme 14. 11. 2015 v Radlicích s týmy DDM Horní Počernice ORKA, FC Bučis Team – 10: 00, 13: 00 hodin.