BENEŠOVSKÝ ŽENSKÝ TÝM SE PŘEDSTAVIL V 1. KOLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

8.9.2017

O víkendu 1. a 2. září se v Rtyni v Podkrkonoší odehrálo 1. kolo již několikaleté soutěže – Poháru České pojišťovny, kterého se zúčastnil i „náš“ benešovský ženský tým.

V sobotu se „benešandy“ hned na úvod utkaly s domácími OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ. První a třetí třetina utkání vůbec nebyly špatné, avšak ve druhé třetině se holky trápily. Nehrály svou obvyklou hru a zmatkovaly. Ovšem i s nevydařenou druhou třetinou se jim povedlo zápas skoro otočit a prohrát tak „jen“ o 2 góly, tedy 4:6.
Do druhého utkání s TJ SOKOL JAROMĚŘ šly holky odhodlané hrát svou hru a dovést ho do vítězného konce. A to se také povedlo! Po skvělém výkonu, kdy se všechny soustředily na své herní pozice, pomáhaly si, zastupovaly se a byly důrazné jak před soupeřovou, tak i svou brankou, skončil tento zápas vysoko 8:1.

V neděli ráno, po nočním výletu do náchodské nemocnice s jednou z hráček kvůli podvrknutému kotníku, se holky připravovaly na soupeřky z IBK HRADEC KRÁLOVÉ.
Holky chtěly pokračovat ve své vítězné taktice, ale dámy z Hradce jim to moc nedovolovaly. I přesto, že byl Benešov první, kdo vstřelil gól a to hned v prvních 45 vteřinách, na konci první třetiny byl ve vedení Hradec. A zůstal tam i po zbytek zápasu, který skončil smutně 4:8 pro Benešov. Naše hráčky se tím ale nenechaly rozhodit a byly připravené se v posledním zápase víkendu poprat o vítězství s FLORBAL CHOMUTOV. A že se holky opravdu praly! Nechtěly dát Chomutovu nic zadarmo. Holky v tomto utkání odvedly asi nejlepší výkon za celý víkend a výhru měly na dosah ruky, ale bohužel soupeřky využily těch pár chyb ze strany našich hráček a o jeden jediný gól nakonec zvítězily. Konečný stav byl tedy 5:6 pro Benešov.

Ačkoliv získal Benešov pouhé 3 body, postoupil do 2. kola, které se bude hrát zde na domácí půdě Benešova a tímto si Vás všechny dovolujeme pozvat 1. 10. do haly ZŠ Jiráskova, kdese  od 11:00 utkáme s týmem FBŠ SLAVIA PLZEŇ. Budeme moc rádi za každou podporu!

Tímto také děkujeme trenérovi Vláďovi Sukovi za dopravu a vedení týmu a trenérce/hráčce Páje Dvořákové za vynikající výkon v obou rolích!

Sestava:

Lucka Nováková – Bára Kalinová, Natty Maříková – Hanča Marková, Deni Fischerová – Simča Matoušková, Verča Jelínková, Pája Dvořáková – Anička Balíková, Monča Hašková, Zdenča Hašková, Alča Urbanová

BENEŠOVSKÝ ŽENSKÝ TÝM SE PŘEDSTAVIL V 1. KOLE POHÁRU  ČESKÉ POJIŠŤOVNY
Florbal Benešov 2020 > Aktuální > BENEŠOVSKÝ ŽENSKÝ TÝM SE PŘEDSTAVIL V 1. KOLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY