Benešovský stroj šlapal jak švýcarské hodinky

24.1.2015

SK FLORBAL BENEŠOV – FBŠ BOHEMIANS C                      11:3

Ranní utkání v domácím prostředí pražských Bohemians nabídlo odvetu, která skončila debaklem Pražanů.

V odvetném zápase začali však lépe zelenobílí, když v sedmé minutě skórovali. Naši florbalisté ještě do první přestávky vyrovnali a ve druhé a třetí třetině jednoznačně převzali zápas pod svoji kontrolu. Žlutomodří předvedli několik opravdu pohledných akcí a zelenobílou sílu naprosto rozebrali.

Branky (asistence) Benešova: Vnouček (Zdeněk), Pícha (Bartůšek), Pícha (Bartůšek), Velcl (Jaeger), Bartůšek (Pícha), Jaeger (Pícha), Bartůšek, Velcl, Zdeněk (Bartůšek), Vnouček (Vorel), Bartůšek (Pícha).

Třetiny: 1:1, 4:0, 6:2

SK FLORBAL BENEŠOV – T.B.C. KRÁLŮV DVŮR B                9:1

Králův Dvůr je jeden z aspirantů na postup do vyšší soutěže. Proto se předpokládalo velmi složité utkání, kde bude soupeř trestat každou chybu. Benešov však přistoupil k utkání velmi dobře připraven a koncentrován. Už ve druhé minutě rozvlnil soupeřovu síť řádící Bartůšek. V průběhu první třetiny dokázali benešovští vsítit ještě dvě branky. Naši florbalisté nadělili soupeři v dalších dvou třetinách vždy po třech brankách a radovali se z jednoznačného vítězství 9:1.

Branky (asistence) Benešova:  Bartůšek, Vorel (Velcl), Zdeněk (Pícha), Jaeger (Velcl), Velcl (Jaeger), Pícha (Bartůšek), Bartůšek (Pícha), Jaeger (Vorel), Vorel (Hýbek).

Třetiny: 3:0, 3:0, 3:1

Sestava Benešova: Lukáš Brož, Pavel Kubásek, Ondřej Novotný, Adam Vnouček, Ladislav Vorel, Martin Jaeger, Vladimír Zdeněk, Tomáš Pícha, Ondřej Bartůšek, Patrik Velcl, Petr Vachtl, Milan Baloun, Pavel Hýbek

Komentář trenéra Martina Mičla:  „Po oba dva zápasy bylo znát, že hráči mají za sebou potřebnou porci tréninků ke zlepšení herního projevu. Ve všech směrech došlo ke zlepšení. V obou zápasech jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme si odvezli 6 bodů. Dnešní výkon je příslibem k dobrým výkonům i v dalších zápasech. Stále je však potřeba pracovat na určitých návycích, které se snažíme zapracovat do naší hry.“