Benešovské, letos znovuobnovené „Céčko“.

15.10.2019

Benešovské, letos  znovuobnovené „Céčko“ odehrálo v sobotu 12.10.  svůj domácí turnaj na palubovce domovské ZŠ Jiráskova.

 

SK Florbal Benešov vs. FBS LYNX  3:2  (1:1, 0:1, 2:0)

První utkání se hrálo proti soupeři, který byl hratelný. O tom svědčil nejen stav ukazatele výsledku po dvou třetinách.  Bohužel se potvrdilo pravidlo benešovských ranních zápasů. Brankový účet otevřel ve 4.minutě Suk. Soupeř kontroval obratem za 121 vteřin.

Ve druhé třetině vstřelil vedoucí gól Bernas, ale to bylo co se týče přesných střel Benešova vše.

V závěrečném dějství hráči Lynxu skórovali dvakrát a i přes mnoho šancí na konci utkání nedokázali hráči od Konopiště zvrátit stav na svou stranu.

Statistiky Benešova: Michal Bernas 1+0, Vladimír Suk 1+0, Miroslav Vašíček 0+1, Vojtěch Fortelný 0+1

 

SK Florbal Benešov vs. Burboun TJ Ruzyně B  13:3  (4:2, 3:0, 6:1)

Druhé utkání se hrálo se soupeřem podobných kvalit. Do zápasu Benešov vstoupil s touhou vyhrát a taktéž návratem k úvodní sestavě. Oproti úvodnímu duelu se tým mohl opřít o nacvičené signály z tréninku.

Začátek však probíhal mírně v duchu předchozího. Soupeř na první dva benešovské góly dokázal rychle odpověděl dvěma víceméně náhodnými zásahy. Benešov však již udržel trpělivost tam, kde bylo potřeba a gólostroj se mohl rozjet.

Po půlce utkání byl stav 5:2 a byli nasazeni i hráči mimo základní sestavu.

Poslední třetina byla již plně v režii domácích.


Vyjádření hrajícího trenéra Vladimíra Suka: S narůstajícím skóre a sebevědomím bylo možné vyzkoušet i jné herní varianty.  Rozdíl oproti předchozím sezónám je i skvělá parta. Taktéž poděkování patří divakům a děvčatům z ženské sekce, která výrazně pomohla při organizaci turnaje.

Statistiky Benešova: Vojtěch Fortelný 3+5, Michal Bernas 5+0, Martin Strnad 1+2, Karel Hlaváček 2+0, Filip Kratochvíl 1+1, Michal Hlaváček 0+2, Miroslav vašíček 1+0, Jan Walter 0+1, Tomáš Jedlička 0+1

 logo_skfbene.jpg

Sestava Benešova: Jakub Fortelný (G), Tomáš Jedlička, Karel Šmat, Jan Walter, martin Strnad, Vít Vrtiška, Michal Hlaváček, Flip Kratochvíl, Vojtěch Fortelný, Miroslav Vašíček, Vladimír Suk, Michal Bernas, Karel Hlaváček.

Florbal Benešov 2020 > Aktuální > Benešovské, letos znovuobnovené „Céčko“.